Nahrávám, čekejte prosím.

Sjízdnost řek

Otava 37 cm
Dyje 69 cm
Jizera 158 cm
Lužnice 74 cm
>> Další sjízdnost
Dnes je: pondělí, 28. 11. 2022
předpověď počasí předpověď počasí předpověď počasí
Více na meteopress.cz.

Přeložte si web

lodě na celý život

Z diskuse

Půjčky do 24h pro celou ČR: [email protected]
Půjčky do 24h pro celou ČR: MA...
SOUKROMÁ PŮJČKA PRO KAŽDÉHO.
SOUKROMÁ PŮJČKA PRO KAŽDÉHO.Na...
HLEDÁTE LEGÁLNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKU?
HLEDÁTE LEGÁLNÍ NEBANKOVNÍ PŮJ...
Nabízíme půjčky do 24 hodin: [email protected]
Nabízíme půjčky do 24 hodin: m...
Rychlá půjčka: [email protected]
Rychlá půjčka: [email protected]
Jméno:
Heslo:
<< >>
Listopad 2022
Po Út St Ct So Ne
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Nejbližší akce

14.12.20 Nabídka půjčky ...
14.07.21 Nabídka financo...
19.09.22 Nabidka pujcek ...
17.10.22 Rychlá a spoleh...
>> Další akce

Nejnovější inzeráty


NABÍDKA FINANČNÍHO ÚVĚRU

NABÍDKA FINANČNÍHO ÚVĚRU Dobrý den, jsem paní Roller Dominika a podnikatelka českého...

50 000 do 50 000 000

Jsme ochotni půjčit s úrokovou sazbou 3%, nabízíme půjčky komerčním a soukromým...

Půjčky do 24h pro celou ČR: [email protected]

Půjčky do 24h pro celou ČR: [email protected] Soukromá úvěrová společnost je...

HLEDÁTE LEGÁLNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKU?

HLEDÁTE LEGÁLNÍ NEBANKOVNÍ PŮJČKU? Byli jste několikrát odmítnuti svými bankami? ...


Nejnovější komentáře

Investice a půjčky jednotlivců... NABÍDKA PŮJČKY OD NOVELTY FINA... Dobrý den, jmenuji se Michalko... Nyní máte na svém účtu bezpečn... AhojPotřebujete finanční pomoc...
 

Otava - kempy

Říční km Kemp Náhled
110.2 Paulina louka

veřejné tábořiště, srub

107.8 Autokemp Klášterský Mlýn

Levý břeh řeky, místo pro stany, chatky, pension. WC, pitná voda, umývárny a sprchy s teplou vodou, kiosek s občerstvením. Parkování na vyhrazeném parkovišti v kempu.

106.3 Autokemp Radešov

Pravý břeh řeky, místo pro stany, restaurace. WC, pitná voda, umývárky a sprchy. Parkování na ploše tábořiště.

101 Autokemp Annín I.

rozlehlé louky na levém i pravém břehu pod Anínem – tábořiště, chatky, autokemp, pitná voda, teplá voda, WC, sprcha, elekt. přípojka, bufet nebo kiosek, restaurace, parkoviště, dětské hřiště

100.4 Tábořiště Annín II.

Stany, pitná voda, WC, umývárny s teplou vodou, kiosek s občerstvením. Možnost ubytování v chatkách. Parkování v areálu kempu.

100.2 Autokemp Nové Městečko

Stanování možné po dohodě se správcem kempu. Možnost ubytování v chatkách, bungalovech a ubytovně. WC, pitná voda a sprchy s teplou vodou. Parkování v areálu kempu.

93.5 Chatová osada Luh - Sušice

Levý břeh, stany a chatky. WC, pitná voda, sprchy s teplou vodou, volejbalové hřiště, občerstvení, po domluvě stravování pro větší skupinu v jídelně kempu, velká klubovna pro 200 lidí v případě špatného počasí. Parkování v areálu osady.

93 Camp Jitřenka

89.9 Vodácké tábořiště v Sušici

Levý břeh řeky, poblíž železničního nádraží, splachovací WC, teplá sprcha za poplatek, bufet. 2 chatky se 4 lůžky, turistická ubytovna s 20 lůžky. Restaurace proti vlak. nádraží, další v centru města cca 2 km od tábořiště, nejbližší obchod 500m od nádraží. Zajímavosti: Svatobor (845 m.n.m.) – rozhledna; muzeum – dřevěný pohyblivý betlém; vrch a kaple Anděla Strážce ( 567 m.n.m.); Žižkův vrch s husitským kalichem ( 619 m n.m.)

87.5 Vodácké tábořiště Dobršín

Vodácké tábořiště u řeky Otavy, možnost stanování,umístění přívěsů a karavanů, elektrické přípojky, sociální zařízení, teplá voda, možnost sprchování, společenská místnost, televize, hřiště na kopanou, nohejbal a volejbal,občerstvení v kiosku. Parkování na vyhrazené ploše v tábořišti.

84 Tábořiště Čepice

stanování, pitná voda, WC, sprchy

81.8 Vodácký kemp Žichovice

táboření, chatky, sprchy, WC, občerstvení.

možná nefunguje

76.5 Kemp Velké Hydčice

Louka na pravém břehu u fotbalového hřiště, místo pro stany, WC splachovací. Restaurace a obchod 500 m ve vsi. Zajímavosti: Prácheň (512 m.n.m.) – zbytky hradiště.

73.2 Kemp Na Lipkách - Horažďovice

Vodácký kemp Na Lipkách se nachází na levém břehu řeky Otavy, v těsné blízkosti centra města Horažďovice. Nabídka teplých jídel po celý den, výběr z několika druhů točených piv, sportovní vyžití (tenisové kurty, volejbal, basketbal, dětské hřiště, skate park), příznivé ceny za ubytování (sprchy s teplou vodou v ceně) - to vše v rodinném prostředí. Možnost turistických i cykloturistických výletů po okolí. Vlakové a autobusové nádraží - asi 10 minut pěšky. Možnost koupání v řece nebo v krytém plaveckém bazénu s tobogánem, dětským brouzdalištěm a protiproudem (přímo v areálu).

73.1 Kemp Rosenauerův mlýn

Tábořiště na ostrově na vpravo pod jezem u kulturně technické památky Rosenauerův mlýn u nejčistší české řeky, v přímém sousedství malebného barokního města Horažďovice.

Možný příjezd po vodě, automobilem, vlakem i autobusem, pitná voda, splachovací záchody, sprchy s teplou vodou, občerstvení, vyhrazená ohniště a prodej dřeva, možnost prohlídky muzea mlynářství.

67.6 Kemp Hoštice

Louka na pravém břehu mezi mostem a jezem, místo pro stany, možnost stání karavanů včetně el.přípojek, možnost parkování automobilů, WC, teplá sprcha za poplatek, bufet s krytou terasou. Restaurace, samoobsluha a řeznictví na návsi. Hřiště včetně zapůjčení sport. pomůcek (nohejbal, volejbal, badminton, softtenis, petanque), půjčovna kol (značené cyklotrasy).

61.3 kemp Otavský ráj Katovice

Levý břeh za jezem – ostrov, místo pro stany, teplá voda, WC, bufet. Restaurace a obchod na návsi 300m od tábořiště. Zajímavosti: Žižkův most pod Katovickou horou u ústí Březového potoka ( ř. km 62,9 ), Katovická hora ( 493 m.n.m.) – zbytky hradiště a přírodní rezervace.

56.1 Kemp Podskalí Strakonice

Pravý břeh Otavy, autokemp, vodácké tábořiště, 15 chatek, přípojky pro karavany, WC, sprchy s teplou vodou. Hřiště na nohejbal, volejbal, petanque, koš na streetball, ping-pongový stůl. V areálu hospůdka s terasou – snídaně, obědy, večeře, prodej zákl.hygienických potřeb. Zajímavosti: obeplouvání ostrova a sjíždění peřejí Strakonice 1 km po proudu – strakonický hrad s muzeem a věží Rumpál, letní slavnosti, divadla, koncerty, letní kino, 3 bazény s tobogánem, bowling, ricochet, letiště s vyhlídkovými lety.

55.8 Kemp Otava Strakonice

Levý břeh pod soutokem obou ramen, stanování, ubytování v dřevěných chatách, WC, pitná voda, sprchy, občerstvení a hřiště.

51 Vodácký kemp Slaník

táboření, WC, sprchy, občerstvení

45.4 Veřejné tábořiště Štěkeň

Louka na levém břehu pod jezem, místo pro stany, chatky, WC splachovací, bufet. Restaurace a obchod 1 km ve vsi. Dlouhá šlajsna vhodná k tréninku, zámek s anglickým parkem, Klostermannova stezka. Možnost ubytování v chatkách. Parkování volně na ploše tábořiště za poplatek.

32.8 Chatová osada a kemp Na soutoku Putim

Louka na pravém břehu řeky, místo pro stany, chatky, WC, bufet. Restaurace a obchod v obci Putim 2 km od tábořiště. Umývárna a sprchy s teplou vodou, volejbalové a dětské hřiště. Parkování volně v tábořišti.

27.2 Letní Plovárna U Václava Písek

Levý břeh nad Václavským jezem, kapacita cca 20 osob. Restaurace a obchody v centru města. Zajímavosti: nejstarší kamenný most v Čechách, Městská elektrárna (technická památka), bazén, Písecké hory – rozhledna Jarník (609 m n.m.)

v rekonstrukci

19.4 Veřejné tábořiště Vrcovice

Pravý břeh. Místo pro stany, WC splachovací, teplá sprcha za poplatek, bufet. Restaurace v kempu. Zajímavosti: začátek vzdutí Orlické přehrady. Možnost ubytování v turistické ubytovně, parkování volně v areálu tábořiště.

Provoz: celoroční

Kontakt: tel.: 775 266 933