Nahrávám, čekejte prosím.

Sjízdnost řek

Ohře 196 cm
Lužnice 74 cm
Ohře 274 cm
Dyje 69 cm
>> Další sjízdnost
Dnes je: sobota, 28. 05. 2022
předpověď počasí předpověď počasí předpověď počasí
Více na meteopress.cz.

Přeložte si web

lodě na celý život

Z diskuse

Nebankovní půjčka 24/7.
Nebankovní půjčka 24/7.Půjčka ...
Nebankovní půjčka 24/7.
Půjčka soukromého investora be...
POTREBUJETE FINANCNÍ POMOC?
Nebankovní půjčka 24/7.Půjčka ...
POTREBUJETE FINANCNÍ POMOC?
POTREBUJETE FINANCNÍ POMOC? Úv...
Nejlepší nabídka rychlé půjčky
Cestný a spolehlivý úver do 48...
Jméno:
Heslo:
<< >>
Květen 2022
Po Út St Ct So Ne
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Nejbližší akce

14.12.20 Nabídka půjčky ...
27.04.21 Rychlá půjčka d...
14.07.21 Nabídka financo...
03.06.22 Pádluj o 106...
>> Další akce

Nejnovější inzeráty


Nebankovní půjčka 24/7.

Půjčka soukromého investora bez registru Máte-li zájem o solidní půjčku od skutečného...

Flexibilní půjčka pro každého: [email protected]

Půjčte si od 50 000 do 45 500 000 Kč na cokoli a po každých šesti měsících nepřetržitého...

Flexibilní půjčka pro každého: [email protected]

Půjčte si od 50 000 do 45 500 000 Kč na cokoli a po každých šesti měsících nepřetržitého...

Nové slušné půjčky bez podvodu

Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete mít prostředky na...


Nejnovější komentáře

NABÍDKA PŮJČKY OD NOVELTY FINA... Dobrý den, jmenuji se Michalko... Nyní máte na svém účtu bezpečn... AhojPotřebujete finanční pomoc... Nabízím půjčky až do výše 50 0...
 

Hron

Hron pramení na Králově hoře v Nízkých Tatrách v nadmořské výšce kolem 1005 m, nedaleko vsi Telgart a na západním údolí Nízkých Tater, odvodňuje hřbety po obou stranách protéká do Brezna.Odtud řeka nabírá na rychlosti a můžete se těšit na hezké peřeje a rozbořené jezy, které se zde nazývají hatě. Horní úsek z Brezna je sjízdný za středního stavu vody a to proto, že nad obcí Nemecká odebírá vodu přečerpávací stanice. V období sucha se vyplatí začít svou plavbu v tábořišti Nemecká nad Banskou Bystricou. Z Nemeckej až do Zvolena je Hron lemován na pravém břehu podhůřím Nízkých Tater a na levém břehu Slovenským Rudohořím. Za zvolenem se řeka zklidní, ale stále pěkně teče a to až ke Kozárovcům, kde čekejte menší přehradu, která lze snado přepádlovat a přenést. Spodní úsek je velmi pěkný a romantický, řeka meandruje mezi poli, je zcela opuštěná, teče mimo civilizaci.Doplout můžete až na soutok do Dunaje a odtud do Štůrova.Celý Hron lze z Brezna splout za sedm dní plavby, ale vzhledem k rozmanité krajině kolem doporučujeme si na celý tok vyhradit alespoň deset dní.

 Lokalita  říční kilometr
 obtížnost
 Brezno - Podbrezová  225,3 - 215,7  WWI
 Podbrezová - Vlkanová  215,7 - 167,8  WWI+
 Vlkanová - Kozárovce  167,8 -   79,0  WWI
 Kozárovce - Kálna nad Hronom    79,0 - 63,8  ZWA
 Kálna nad Hronom - ústí    63,0 - 0,0  WWI

 

 Obvyklý začátek plavby  ř.km 225,3  Brezno
 Obvyklý konec plavby  ř.km  79,0  Kozárovce

 

Nebezpečné jezy :

  • ř.km 182,8 Šalková, přenášejte vlevo
  • ř.km 156,5 Zvolen, přenášejte vpravo
  • ř.km 156,3 Zvolen, přenášejte vpravo

>> Další informace

Partneři řeky

Vodácká půjčovna kánoí a raftů - Dronte
Dronte s.r.o. www.dronte.cz

Z diskuse

Přejít na diskusi
babamesse - 30. 04. 2021
Congo Dust | solve penis enlargement problems +27634299958 Pretoria Johannesburg Polokwane Durban Cape Town.
A sex enhancing drug from the Democratic Republic of Congo has hit several highway towns ,it has been PROVEN to-enhance your penis???safely, quickly, and most importantly???PERMANENTLY. Congo dust in usa roodepoort,Germiston,Namibia,uk, usa,sweden, netherlands,canada, australia,iceland,ireland, oman, pakistan, Gaborone,port elizabeth,north west,Johannesburg,Mafikeng, Polokwane, sandton,East v London,Nelspruit, soweto, Lesotho, Swaziland,Botswana can prolong an erection for up to an hour if applied correctly. You just take a pinch and rub it at the tip of your organ at least 30 minute's before being intimate. You know it’s working when you start feeling some heat down there. When that happens you can have a session that lasts up to an hour before you ejaculate. A sachet can be used for two or three times depending on the size of the organ.” A 57-year-old from Australia, told me to shared his experience with the product. Different women where disrespecting me in bed but he said the moment he used the substance their was a change with different women he invited. After applying the powder on my organ, I waited for about 30 minutes before my private organ started feeling itchy. That is when I indulged in the actual act.
“My organ was not only erect, it looked swollen. On that day I went for about 30 minutes without reaching a climax and my partner ended up complaining because she had reached orgasm twice and was tired. Men now using Congo dust for sex: This will definitely make her cry in bed
This is a sex performance enhancing powder for male who want to kiss goodbye to Early Ejaculation, Low libido Weak Erection and failure to do more than 1 round. Use mutuba seed permanent results
Baba Messe solidifies his commitment by establishing a one-year unlimited guarantee for every service that offered to his clients - a guarantee that he always honors till today.
Baba Messe;
admin - 26. 03. 2014
Ahoj, z Brezna je to možné, pokud je dostatek vody, protože před Nemeckou je přečerpávací stanice a ta bere podstatnou část vody. Celoročně je Hron sjízdný z Nemecké z tábořiště Dronte na pravém břehu. Za tři dny se dá doplout do Reviště. První den přespání v tábořišti Iliaš Banská Bystrica, druhý den Šášovské podhradie a třetí den konec na Revišti. Auto lze bezpečně nechat v Nemecké.
milan p - 25. 03. 2014
Ahoj vodáku.Máme zájem si sjet řeku Hron.S toho co jsem si přečetl vidím žes tuto řeku jel několikrát.Mohl bys nám prosím doporučit trasu a kempy.Na řece chceme strávit tři dny. Podle toho co jsem se dočetl na internetu,začátek plavby by přicházel v úvahu z Brezna. Dopravu k řece plánujem autem. Je možné a bezpečné nechat v některém kempu auto? Moc díky za informace Milan. AHOJ
Návštěvník - 13. 08. 2013
Jeli jsme Hron z Nemecké do Nové Bane-Brehy. Původně jsme chtěli jet z Filipova, ale pro nízký stav vody nám půjčovna Dronte lodě nahoru nevyvezla. Bylo to logické, protože Brezno mělo 17 cm.
Hron jsme už jeli po sedmé, takže mohu srovnávat. Naposledy jsme jeli v roce 2010, kdy zase vody bylo trošku více a pěkně to tehdy frčelo(za 4 dny z Filipova do Revišťského Podzámčie).
První úsek jsme jeli až do Vlkanové, tábořiště u restaurace Fort Geronimo (33km). V Nemecké nás ještě od tohoto tábořiště odrazoval majitel tábořiště Iliaš, který do Nemecké zrovna přivezl lodě, a to způsobem trochu zvláštním. Do Vlkanové nemůžeme dojet za světla, kdežto k němu do Iliaše to zvládneme bez problémů. Vzdálenost obou tábořišť od sebe - 2km!!! Protože jsme v Iliaši spali před třemi roky, tak jsme chtěli vyzkoušet Vlkanovou. A udělali jsme dobře. V tábořišti jsme byli sami, kdežto v Iliaši bychom se tlačili s ostatními, co v neděli jeli z Německé, mezi stromy. Ve Vlkanové rovný plac, splach.WC a teplé sprchy. To vše za 3 éčka na osobu. Doporučuji. V Šálkové stavějí MVE, proto se od mostu až pod jez musí přetahovat lodě. Velké plus pro půjčovnu Dronte, která zadarmo převezla cca 800 m lodě autem až pod jez v Šálkové. Nedovedu si představit, že bychom lodě se sudy tahali takovou vzdálenost.
Další tábořiště Budča, opět vylepšené o spl.WC a teplé sprchy, v bufetu čepované pivo.
V Šášově tábořiště jako kdysi, které vylepšil provozovatel čepovaným pivem a přivezenou pitnou vodou v barelu. Jinak se ale o tábořiště na rozdíl od výše dvou jmenovaných moc nestará.
Revišťské Podzámčie je už klasika, hodnotím nejvýše, vše včetně výborné restaurace Pod hradem k dispozici.
Co se týká Hronu, moc se na něm ohledně čistoty nezměnilo. Na větvích přehlídka čehokoliv, co si člověk může představit. V Hronské Dúbravě MVE, která svými stavidly přehradila celý Hron. Přitom vlevo je postaveno něco jako šlajzna, která však byla přehrazená deskami. A tak se lodě musí přetahovat po pravém břehu. Při vyjíždění ze Žiaru nad Hronom se držte raději při levém břehu, protože na pravém břehu jsou cikánští haranti, kteří soutěží v hodu kameny na projíždějící lodě. A pak je máme mít rádi.:-(
Kdo má ale rád vodu a Hron ještě nejel, tak doporučuji. Je to řeka, která i když má málo vody, tak teče a má peřejky. Klady převažuji nad zápory, tábořiště už jsou většinou v pohodě, provozovatelé vstřícní. A co je hlavní, řeka ani tábořiště nejsou přeplněné!
Ahoj! Pavel

Zprávy z řeky

Tato řeka zatím nemá na zdi žádné příspěvky.