Nahrávám, čekejte prosím.

Sjízdnost řek

Dyje 75 cm
Sázava 27 cm
Otava 53 cm
Sázava 42 cm
>> Další sjízdnost
Dnes je: pátek, 16. 04. 2021
předpověď počasí předpověď počasí předpověď počasí
Více na meteopress.cz.

Přeložte si web

lodě na celý život

Z diskuse

Půjčky pro všechny do 24 hodin.
Půjčky za 24 hodin pro celou z...
seriózní a rychlá nabídka půjčky.
Poskytujeme vám půjčky za velm...
Získejte půjčku do 24 hodin: eliska081957@gmail.com
Získejte půjčku do 24 hodin: e...
Získejte půjčku do 24 hodin: eliska081957@gmail.com
Získejte půjčku do 24 hodin: e...
Potřebujete 100% financování? marcela.krejsa01@gmail.com
Dobrý večer, chtěla bych se ze...
Jméno:
Heslo:
<< >>
Duben 2021
Po Út St Ct So Ne
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Nejbližší akce

14.12.20 Nabídka půjčky ...
01.01.21 sos finance...
04.06.21 12. ročník Pádl...
10.10.21 Jsme soukromí v...
>> Další akce

Nejnovější inzeráty


Úvěry lidem v bolestech

Dobrý den, mám kapitál, který bude použit k poskytnutí krátkodobých a dlouhodobých...

Man sells 'spiritual rats' for money spell in South Africa usa Cape Town, Johannesburg, Pretoria UK

Man sells 'spiritual rats' for money spell in South Africa usa Cape Town, Johannesburg, Pretoria UK...

50 000 do 10 000 000 Kč

Potřebuješ půjčku? Půjčka na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení...

Rychlá nabídka úvěru.

Dobrý den, pane / paní, tímto e-mailem vám nabízím moje fundraisingové služby, pokud jste v...


Nejnovější komentáře

Čestná a spolehlivá půjčka do... Čestná a spolehlivá půjčka do... Potřebujete 100% financování?:... Spolehlivá a rychlá finanční p... Ahoj lidi,hledám háčka na Vavř...
 

Nemáte moje lodě, vypadněte. Na Ohři vře boj mezi vodáckými půjčovnami

Události |  Míla Pražák |  15. 8. 2012 | 

Konkurenční souboj tábořišť a půjčoven lodí už letos potrápil stovky vodáků při romantickém sjíždění Ohře. Jako na viníka ukazují mnozí prstem na Jaroslava Bartáka, provozovatele tábořiště Maskáč v Lokti.

Zároveň totiž vlastní půjčovnu lodí a ne příliš ochotně ubytovává ve svém loketském kempu vodáky, kteří jedou na lodích půjčených u konkurence. Tedy na plavidlech patřících jiným firmám, například Dronte nebo Putzer.

"Pan Barták mi poslal e-mail s oznámením, že vzhledem k tomu, že se zavírá kemp v Královském Poříčí, bude v Lokti přednostně ubytovávat lidi na svých lodích. A cizí ne. Naše klienty upozorňujeme, že tahle situace může nastat," řekl zástupce firmy Putzer pro Ohři Pavel Sýkora.

Je na devadesát procent přesvědčen, že se za Bartákovou neochotou skrývá zášť vůči cenové politice Putzera. "Máme akci Hurá na vodu - od pondělí do čtvrtka půjčujeme lodě na čtyři dny za cenu dvou dnů. To je asi ten důvod. Léta jsme spolu vycházeli, teď to nejde," míní Sýkora.

Podobně mluví Hana Červenková z Vodáckého centra Dronte v Lokti.

"Nevím, jestli záleží na náladě pana Bartáka, a nebo na tom, jak má v tábořišti plno. Ale plno často nemá a stejně ke mně s batohy na zádech přicházejí vodáci s tím, že je vyhodil: Nemáte moje lodě, vypadněte. Týká se to spíš už stovek lidí," vypozorovala Červenková.

Zmínila třeba případ, kdy si rodina s dětmi potřebovala předem zajistit ubytování v Lokti. Ale raději zrušila objednávku na lodě u Dronte, jen aby mohla přenocovat v jediném loketském tábořišti, tedy u Bartáka.

"Ruším objednávku, jelikož tábořiště, kde se chceme ubytovat, nás s jinou půjčovnou nechtělo vzít. Měli tam dost plno. Dali jsme přednost zajištěnému ubytování," omlouvala se firmě Dronte Jitka Hřebcová z Černošic.

Podobně se zařídil i Pavel Horčic, který sháněl plavidla pro větší skupinu. "Jsem organizátorem zájezdu a musím se bohužel přizpůsobit účastníkům. Chtějí vzít lodě od pana Bartáka, a mít tak zajištěna lepší místa pro táboření," vysvětloval Horčic v e-mailu, který zaslal firmě Dronte.
Údajný viník nesvárů označil tvrzení za nepravdivá

Jaroslav Barták označil všechna tvrzení za nepravdivá. "Není problém umístit kohokoliv. Vycházím lidem vstříc." Jen během červencových svátků prý poslal pryč asi sedm lodí, protože měl kemp už plný.Fotogalerie

Jenže klientka, která kvůli Bartákovi raději zrušila objednávku u Dronte, si půjčovala lodě na sobotu 23. června.

Šéf Dronte Míla Pražák mluví o neférové hře, která působí na vodáky neblaze a se kterou se na jiných českých řekách nesetkají. "Klienti nejsou zvědavi na to, aby někdo vázal jeden svůj produkt na druhý. Chtějí si půjčit loď a vybrat si, kde přespí. Je jim jedno, co mají půjčovny a kempy mezi sebou," řekl Pražák.

Nepříjemné situace lituje i proto, že jako člen občanského sdružení Vodácká Ohře se snaží, aby řeka byla lákavá a konkurenceschopná vůči navštěvovanější Vltavě nebo Lužnici.

Článek převzatý z Idnes zde - autor Bohumil Zeman

Komentáře

1: prezdivka

Zasláno: 18:40 17. 8. 2012
Tak to je těžce nechutný :-(
Pevně doufám, že pro příští sezónu si tímto renomé pan Barták zajistil naprostý bojkot své půjčovny i kempu od všech vodáků !!!

2: Kundis

Zasláno: 06:37 21. 8. 2012
No jo říkám to pořád, že je to magor (pár krát jsem ho už zažil a stačilo) a ten kemp je nejhorší na Ohři. Kvůli tomuhle už tam tolik nejezdím, ikdyž to mám co bych kamanem dohodil. A přitom je to taková škoda, kemp na jednom z nejhezčích míst na Ohři a jen kvůli jednomu magorovi to tolik lidí odradí. No ono by to chtělo méně ty lidi buzerovat však vodáci se mezi sebou nějak vždycky domluví, spíš by se měl věnovat zázemí kempu a jeho provozu.

P.S. z toho plyne jen jedno dokud nebude mít kemp konkurenci (někde v bezprostřední blízkosti Lokte) tak se jeho chování asi nezmění.

3: poustva

Zasláno: 13:02 21. 8. 2012
Na základě fóra zde na Pádlu jsem loni v Červnu toto tábořiště jako jediné předem rezervoval (2 dny předem, po telefon + mail, bylo nás asi 12 lodí) Po příjezdu jsme měli vykolíkované reservé, dostal jsem vizitku a doporučení, abych příště bral lodě od něho kvůli přednostnímu ubytování -> byť mi toto jednání nebylo sympatické, dodržel slovo a nemohl jsem si stěžovat na neserioznost, konec konců v jeho kempu mi nezbývá než respektovat jeho pravidla.

Konkurence by byla super (protože pak je CHKO až do Varů), měl jsem dojem, že se tu Dronte o tábořiště snaží, v kilometráži na Raftu je dokonce rkm 190,5 vlevo tábořiště Dronte, ale v popisu pouze pro nouzové přespání, nemá někdo tušení, proč jen nouzové, popř. jak toto funguje? (Minimálně je lehce matoucí, že v kilometráži na Rafu je "na L. břehu,asi 800m za posledním silničním mostem", zde na Pádle je "na konci města Loket na pravém břehu" :-)

4: MílaP

Zasláno: 13:39 21. 8. 2012
Tábořiště Dronte je na pravém břehu. Kapacita pro 50 stanů. Letos jsme zainvestovali přípojky, takže od července teče pitná voda a jsou zde žlaby na mytí. Záchody jsou zde chemické. Zatím bez občerstvení. Jediný problém, který máme je to, že tábořiště je cca 10 m nad řekou a tak řešíme, jak dostávat lodě nahoru. Zatím to funguje tak, že kdo chce přespat, nechá si lodě uložené v kleci u mostu a bagáž mu dovezeme na tábořiště. Tábořiště je ale spíše pro nehlučné party a to vzhledem k tomu, že v sousedství jsou tři domy.

5: David Uher

Zasláno: 23:45 21. 8. 2012
Ohře je krásná řeka, příští rok ji máme několikrát jet. Doufám že se nic takového nebude dít. Jestli ano, rád se přidám k bojkotu. Každopádně by to chtělo panu majiteli ukázat, když bude toto praktikovat,že lehce muže přijít o klientelu!
Hujer

6: Drtajs

Zasláno: 16:11 24. 8. 2012
Zrovna včera jsem se bavil s kamarádem, že jsem znechucen vodáckými půjčovnami na řekách. Místo, aby to ten člověk měl na ,,žití a naplnění svého koníčka", vymýšlí často nekalé praktiky, viz půjčovna ,,Bi-sport" v Týnci n.S. Za půjčení lodě z Týnce do Pikovic chtějí 390Kč!! a když náhodou začne pršet a chcete zkončit v Kamenném přívozu, tak chtějí ještě 500,- navíc za to, že tamtudy stejně jedou a musejí to naložit...Říkám tomu ,,finanční holocaust"
Roman

7: Luscca

Zasláno: 21:03 24. 8. 2012
Je to opravdu nechutné..Nedávno jsme navštívili kemp " U jezu" v Klášterci nad Ohří a bylo to v bledě modrém..Nechtěli nám vybrat lodě od Dronte ( jen když se ubytujeme)..dobře ,ubytovali jsme se ale to co nás tam čekalo nám celkem i vyrazilo dech..Pan majitel byl néé nepříjemný,ale spíš dotěrný.Nikdo z nás se s ním moc nechtěl vybavovat,protože byl v podnapilém stavu a podotýkám že to bylo brzké odpoledne,ale neustále k nám měl potřebu docházet si povídat.Poté se objevila asi manželka a byla to samé..opilá na mol!! .Byly jsme tam dva dny a oba dva dny byl pán k nepoužití.Vůbec to nevrhá dobré světlo a to že tam bylo čistě (koupelny a wc)Také občerstvení bylo skvělé,milá,usměvavá a hlavně ochotná obsluha.,tohle to kazí na plné čáře.Jinak Klášterec moc pěkné město..Vrátíme se,ale né do kempu.. Lusccieeee :-)

8: honza

Zasláno: 15:21 26. 8. 2012
Takže Ahoj slušní vodáci
nejsem zvyklí sem cokoli psát, ovšem na toto reagovat musím. Pokud je někdo nespokojený a píše tyto nepravdy proč tam je ubytovaný dva dny já bych okamžitě odešel. To že firma Dronte s naším zařízením nespolupracuje je otázka druhá ne chyba z naší strany. Neustále řešíme problém, kde klienti od Dronte neví kde přenášet a končit. Já se neobhajuji jen jsem korektní a bez použití těžko jezdím s loděma každý den takže toto beru jako provokaci a útok ze strany konkurence na nás. Všem přeji do konce sezony krásnou vodu hodně zážitků jen těch dobrých e ne takových co potkalo nás. Tobě Lusccieee táké jen to nej.
Camp u Jezu

9: Luscca

Zasláno: 22:35 26. 8. 2012
Zdravím,tak to se musím bránit a potvrdí mi to i kolegové s dětmi že já jsem sem žádnou nepravdu nenapsala.Chápu že když to čtete,tak to pro Vás asi není příjemné,ale je to tak.Nocleh jsme měli zaplacený,stany postavené a tak nevidím důvod proč odcházet..a to že se tam dělo co se dělo,spíš už je ve vaší figuraci..my jen přihlíželi..to už si každý musí obrázek udělat sám.A že si vodáci povídají..S Dronte jsme měli také malé potíže,ale hned se vyřešily.A to že je tam nevybíráte(když nepřenocuje) Vám nemá nikdo za zlé,všude je něco :-) Přeji Všem hezký zbytek prázdnin a zbytek celého roku a za rok třeba na Berounce ahoooooooj

10: fanda

Zasláno: 13:39 31. 8. 2012
Bohužel se musím zastat paní nebo slečny Luscca. Byli jsme několikrát v kempu "U jezu" a musím potvrdit, že pan majitel byl vždy "pod obraz" a docela se vtíral mezi nás.

11: Saša

Zasláno: 08:27 12. 8. 2016
Ahoj vodáci !
Už aby se půjčovny navzájem sežraly a aby byla zas taková jako před 30-40 lety bez opilců a hulvátů, kteří s vodáctvím nemají nic společného.
Na shledanou v lepších časech (V+W)

Přidat komentář

Přezdívka:
E-mail:
Prosím opište text:
Komentář: