Nahrávám, čekejte prosím.

Sjízdnost řek

Dyje 92 cm
Vltava 112 cm
Otava 65 cm
Jizera 158 cm
>> Další sjízdnost
Dnes je: úterý, 22. 06. 2021
předpověď počasí předpověď počasí předpověď počasí
Více na meteopress.cz.

Přeložte si web

lodě na celý život

Z diskuse

UMaine Diploma, UMO Diploma, University of Maine Diploma
Buy UMaine Diploma, UMO Diplom...
John Jay College of Criminal Justice Diploma, Buy Fake Diploma from buydiploma.com
Buy a John Jay College of Crim...
Where can i buy SIUE diploma fast online?
How to buy an SIUE Diploma onl...
How to get a fake Karlsruhe Institute of Technology diploma online?
How to get a fake Karlsruhe In...
Order a fake Villanova University degree in USA, Buy diplomas
Order a fake Villanova Univers...
Jméno:
Heslo:
<< >>
Červen 2021
Po Út St Ct So Ne
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Nejbližší akce

14.12.20 Nabídka půjčky ...
01.01.21 sos finance...
27.04.21 Rychlá půjčka d...
27.04.21 Rychlá půjčka d...
>> Další akce

Nejnovější inzeráty


Vážná a spolehlivá nabídka půjčky

Fyzické osoby české, slovenské a po celém světě Nabízím půjčky od 2 000 do 20 000 000 Kč...

Vážná a spolehlivá nabídka půjčky

seriózní nabídka půjčky Fyzické osoby české, slovenské a po celém světě Nabízím...

mikroúvěrová instituce

Mikroúverová instituce(thomasperin@seznam.cz). E-mail: thomasperin@seznam.cz Jsem partnerem...

mikroúvěrová instituce

Mikroúverová instituce(thomasperin@seznam.cz). E-mail: thomasperin@seznam.cz Jsem partnerem...


Nejnovější komentáře

Nyní máte na svém účtu bezpečn... AhojPotřebujete finanční pomoc... Nabízím půjčky až do výše 50 0... Nabízím půjčky až do výše 50 0... Jof(orienťák), (vodácky "Drobe...
 

Vodáci pozor !!! Autokemp Dobřichovice na Berounce

Události |  Míla Pražák |  16. 6. 2011 | 

Protože vás informujeme o kempech, které jsou vstřícné vodákům, uveřejňujeme i informace opačné a to o kempech, kde můžete čekat problém. Pokud se rozhodnete ukončit svou plavbu v Dobřichovicích v autokempu na pravém břehu, vězte, že váš vstup zde bude zpoplatněn částkou 20 Kč za osobu a 10 Kč za loď, bez ohledu, kolik času zde ztrávíte. Doporučeujeme se tedy tomuto kempu vyhnout, jez přenést a pokračovat dále. Vjezd pro naložení lodí se platí a to 40 Kč za auto a 40 Kč za vlek. Pro případně vodáky, kteří se zde chtějí ubytovat, jsou zde ceny srovnatelné s jinými kempy, tj. 35 Kč za osobu a 50 Kč za stan. Musíte ještě navíc připočítat poplatek 10 Kč /loď. V hodnocení kempů nám tento vyšel jako nevstřícný k vodákům.

Komentáře

1: Miroslav Karlovec

Zasláno: 09:05 17. 6. 2011
Poplatek za vstup se platí v červenci a srpnu, při koncertech a td. Jo a auta zde platí pouze za parkování. Kdo se přesto rozhodne pro ukončení plavby v Dobřichovicích, a nechce navštívit tento kemp s pěknou hospůdkou, tak 200 metrů za mostem je pěknej flíček pro vylodění a dá se tam zajet i autem. Tak čus.

2: Čolek

Zasláno: 09:32 17. 6. 2011
re: Mirek / Dobrá lobby :) :) !!! Musím ale napsat,že mě tímto poplácení všeho možného vloni překvapili i v kempu U Kouzelníka/Kácov/Sázava. Zlatokopectví v té nejryzejší formě :) :)

3: Miroslav Karlovec

Zasláno: 10:16 17. 6. 2011
To je pravda. Je to takovej národní sport vydělat si penízky rychle. Abych nezapomněl tak Dobřichovice jsou poslední kemp před soutokem s Vltavou. Kdo nechce platit dnes už normální a běžné poplatky ,ať zkusí Ostrov v Řevnicích (obec před).

4: Listopad

Zasláno: 13:51 17. 6. 2011
re: Čolek - čím jsou v Kácově U kozelníka zlatokopové? Loni jsem tam spal, ceny běžné, kuřata dobrá a pro zhýčkané je i teplá sprcha... :-)

5: Míla Pražák

Zasláno: 15:06 17. 6. 2011
Moje zkušenost s kempem U kouzelníka je celkem dobrá, snaží se vyjít zákazníkům vstříc a ceny tam jsou obvyklé, služby na úrovni a možnost i nadstandardních služeb. Navíc se platí teplá sprcha, ale to je dnes obvyklé prakticky všude.

6: Čolek

Zasláno: 15:11 17. 6. 2011
Re Listopad : To by bylo na dlouhé psaní,byl jsem tam dvakrát a podruhé taky naposled.Jo a k těm sprchám ..... viděl jsi je ???? a na wc jsi byl ??? Kapacitně naprosto v pr.eli,čistota šílená,šel jsem se vys.at do lesa.

7: Listopad

Zasláno: 15:18 17. 6. 2011
Ahoj vodáci !!

Dobřichovice (vpravo u jezu) je letos začínající kemp a z této skutečnosti nejspíš dochází k podivnému zpoplatnění služeb, které se nikde jinde neúčtují, (nepletu-li se jako již mnohokráte v životě...:-)).
Třeba "Dobřichovice" zmíněné poplatky Milou Pražákem poopraví...? Bylo by to dobré a myslím, že k tomu budou dotlačeni.
Pokud ale kouknu na jejich web, tak ceny jsou normální - viz: http://www.campdobrichovice.cz/cenik.html a k tomu mají i pěkný intuitivní web. :-)

Jinak Dobřichovice u Jezu lákají návštěvníky především na:
koupaní a dobré jídlo. Člověk si tam krásně poleží u jezu, vykoupe se a dá si pivíčko či gulášek... :-) (vlastní květnová zkušennost) :-)))
Také fungují dle webu jako autokem s půjčováním chatek - více zde: http://www.campdobrichovice.cz/index.html
Co jsem koukal na ceny, tak ty odpovídají chatkám a řekl bych, že jsou i trošku pod obvyklou cenou, neb lokalita je kousíček od Prahy.

Na závěr si dovolím konstatovat, že terpve čas ukáže zda tento kemp bude nevstřícný či vstřícný k vodákům.
Osobně si myslím, že má předpoklady BÝT VSTŘÍCNÝ a nabízet standardní služby, které jsou obvyklé u západních sousedů. :-)

Krásné léto, krásnou vodu a Ahóóój !!!

Listopad

8: Listopad

Zasláno: 15:25 17. 6. 2011
re: Čolek - nu, popravdě trochu více čistoty by neuškodilo, kapacita? - také pokulhává.... pár Toytojek by se v hlavní sezoně hodilo!!! Ve sprchách jsem nebyl, jsem přeci na vodě! :-))) a po týdenním plutí si doma špínu smeju kartáčem. :-)
Přejj fajn den! Jirka

9: cháron

Zasláno: 17:14 17. 6. 2011
No nechci dělat nějakou reklamu, a tak jen napíšu stránky oné Dobřichovické hospůdky- www.jezdobrenadeje.cz. A vaří tam dobře.

10: Míla Pražák

Zasláno: 18:38 17. 6. 2011
Jo, hospůdka asi bude dobrá, což o to, ale vidina toho, že si dám pivko a pak se chci vykoupat a šup, už to mám za dvacku? Je to jako na plovárně, ale bez zázemí plovárny

11: Cháron

Zasláno: 19:06 17. 6. 2011
Každá sranda něco stojí! A pokud ta dvacka půjde na zvelebení onoho kempu, tak to nejsou vyhozený drobný. Ten kemp pamatuju nějakých 15 let a jeho stav byl katastrofální. Teď už to tam začíná vypadat zase jako v kempu. Víc už nemám co dodat. :-)

12: listopad

Zasláno: 04:07 3. 7. 2011
to: Cháron ... souhlasím. Každá sranda něco stojí. A s těmi poplatky za vylodění to nebude asi tak horké, protože minulý víkend jsem tam byl na kole.... Dal si dobrej gulášek a pivko.... Pozoroval jak se tam vyloďují zelené lodě... jak je Dronte nakládá na vlek..... a připadalo mi, že nikdo nikoho nekasíroval. :-)... jak při vjezdu a odjezdu auta, tak při odchodu posádek z lodí. :-)

13: brejloun

Zasláno: 10:10 5. 7. 2011
Ahoj, vodáci!
Upoutali mě tři vykřikřičníky Dobřichovice pozor !!!
Vůbec nevím proč? Předevčírem jseme se tam vylodili, naloažili jsme laminátky na auta, dali si večeři a jeli domů. Příjemné prostředí(jen trochu v motorkářském stylu.... ale proč ne)Konečně na kempu či plovárně někdo vybudoval toalety a seká tam trávu, takže osobní zkušennost.... můžu doporučit i pro vodáky.

Jarda=brejloun, který ještě proproval Svatojánské proudy na Vltavě. :-)

14: Pačes

Zasláno: 17:06 22. 7. 2011
Jako provozovatel Kempu v Dobřichovicích, bych se rád vyjádřil k vstřícnosti k vodákům. Kus pod jezem a kousek před mostem je místo které je k vytahování lodí vhodné. To je též na našem pozemku. Zde však můžete naložit lodě zdarma, pouze prosím dvezete i odpadky. Za denní vstup na tábořiště u jezu se vybírá dvacka, ostatní dle ceníku, za což je k použití WC odpadkové koše, posekaná tráva a další. Výhledově bychom chtěli ještě naše služby rozšířit. Jinak doufám, že ke slušným vodákům jsme vstřícní dost. V sezóně je pro nás ale vodák jako každý jiný návštěvník a tak musí být jednotný přístup i co se týče placení. Dík za pochopení Pačes

15: Listopad

Zasláno: 08:34 17. 8. 2011
to> Paces ..Slusne vodaky nijak neomezujete, to se projevuje na spokojennosti klientu, kteri nam vraceji lodi. Jen jsou nekteri, zhyckani klienti nevrli, ze musi popojet tech 50 metru k panelce. Jsou lini, zjistili treba, ze vodactvi pro ne neni a tak prudi nase ridice a rikaji: "Nemohli byste si pro ty lode sem prijet? Vzdyt je to kousek." A my vysvetlujeme bohuzel. Nemuzeme, nesmime k jezu jezdit.

A to nedokazi pochopit. Za letosni sezonu se tento problem naskytl tak u 15 az 25 skupin jakoby vodaku. Coz je v souctu cca 100 lidi, kteri se tvarili kysele, co to jsme za pujcovnu, ze je nechame vysednout u jezu, pretahnout tu tezkou lod, nasednout do ni a ujet jeste tech zminenych 50m, kdyz u toho jezu jsou taky auta, takze zajet se tam da a navic tam maji hned naproti hospodu!!!... :-)))

Nu, myslim si, ze kemp Dobrichovice je i pres tuto malickost vodakum priznive naklonen a do pristi sezony se snad veci vyresi ke spokojennosti vsech.

Pekny, nejlepe vodacky vylet z Berouna do Dobrichovic VSEM !!!
ahooooJ Jirka

16: Veronika

Zasláno: 22:48 23. 8. 2014
Tak s autokempem Dobřichovice mám vlastní zkušenost a už bych se tam nikdy nevrátila. Přístup pana správce, který se k nám choval jak k nějaký chatře, bez představení jakéhokoliv infa, tónu, vystupování a vybírání poplatků bez dokladu. Studené sprchy, pavučiny, špína. Hlavní vlakový spoj přímo za stanem. Po navštívení teplých sprch v chatové části k nám byl správce opět nemilý. Přeji příjemný pobyt =)

Přidat komentář

Přezdívka:
E-mail:
Prosím opište text:
Komentář: