Stížnosti Pádlo.cz fórum / Stížnosti /

Chyby webu

Autor Du-san
Člen
#1 | Zasláno: 9 Úno 2011 18:16 | Změnil(a): Du-san
Takové malé zamyšlení pro programátora(-y) webu
Nevím, jestli ste si toho všimli, ale narazil sem v poslední době na tyto chyby na webu.
Nevím, kam a jak to hlásit, tak zakládám toto vlákno

1) no komentáře se neřadí na konec článku ale kamsi doprostřed

2) pokud kliknu na jméno komentujícího a kliknu, tak mě to hodí na neexistující stránku
Autor Wolfino
Člen
#2 | Zasláno: 11 Úno 2011 15:13
Komentáře fotogalerie , zobrazující se vpravo v posledních komentářích při kliknutí přeměrují na neexistující stránku.
Autor Čolek
Člen
#3 | Zasláno: 11 Úno 2011 15:32
Pro všechny čtenáře Pádla.....Komentáře,které se vykáží jako nezobrazitelné jsou příspěvky povětšinou v soukromých fotogaleriích Skupin a zobrazí se jen členům seskupení,nebo zakladatelům skupiny.Není to ideálně zařízené,ale bohužel to tak funguje.
Autor Kozoliška
Člen
#4 | Zasláno: 13 Úno 2011 12:19
Du-san
Díky za podněty. Chyby se těžko objevují všechny, tak jsme rádi za takovéto připomínky.
Bod 2) Opravíme.
Bod 1) Nevšiml jsem si toho nikde, nemohl byste mi poslat odkaz nebo screen??

Wolfino
Opravíme!
Autor Čolek
Člen
#5 | Zasláno: 13 Úno 2011 12:59 | Změnil(a): Čolek
Ahoj.Dle mého názoru je ideální,když se komentáře pod články řadí sestupně,tzn jak to fungovalo dříve.Čtenář si rozklikne článek,přečte první příspěvek a pokračuje dále,pokud ho to zajímá a třeba i sám potom na konci reaguje.....ale je to jen můj názor.
Autor Kozoliška
Člen
#6 | Zasláno: 13 Úno 2011 15:10
Čolek
Bude tomu tak.
Autor Du-san
Člen
#7 | Zasláno: 13 Úno 2011 15:15
Kozoliška:
ten bod jedna už sem nikde nenašel, asi šlo o moje zmatení, jak se otočilo řazení komentářů.
Souhlasil bych s Čolkem a vrátil bych se k řazení komentářů sestupně od nejstaršího a dole ty nejnovější.

Jinak kvituju, že se u komentářů objevuje datum a čas, je to přínosné zlepšení.
Autor MuDrc
Návštěvník
#8 | Zasláno: 15 Úno 2011 21:20
problém s češtinou na chatu
Autor Kozoliška
Člen
#9 | Zasláno: 15 Úno 2011 22:59
MuDrc
Dost jsme toho opravili a myslím, že jsme Pádlo posunuli zase o kousek dál. V tuto chvíli je s chatem problém v prohlížeči Internet Explorer. Toto bude během zítřka opraveno.

Stížnosti Pádlo.cz fórum / Stížnosti / Chyby webu Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.