O všem co vás napadne Pádlo.cz fórum / O všem co vás napadne /

Vodácké kempy

Stránka Stránka 1 of 2:  1  2  »» 
Autor leo74
Návštěvník
#1 | Zasláno: 25 Čvc 2013 12:33
Ahoj, přemýšlím nad vodáckým kempem ale dosud jsem na žádném nebyl a tak nemám zkušenosti .... S kterou společností je nejlepší jít? S jakou máte zkušenosti? Kemp může být tak jako v ČR tak i mimo .. dík
Autor marie1978
Návštěvník
#2 | Zasláno: 25 Čvc 2013 15:28
ahoj, já jsem byla minulého roku a chystám se i letos na kemp s vodak - sport. Letos mají v nabídce Rakousko a řeku Salza. Je to někdy v srpnu ...
Autor janaPo
Návštěvník
#3 | Zasláno: 4 Srp 2013 21:47
také je mohu doporučit, velmi solidní firma
Autor KarolV
Návštěvník
#4 | Zasláno: 5 Srp 2013 14:18
já byl s nimi nyní přes víkend na Welkej Wodáckej Pouti a bylo to skvělé, super zorganizované a pěkný program, navíc vyšlo i počasí
Autor Jana
Návštěvník
#5 | Zasláno: 5 Srp 2013 14:53
Ahoj,
mohl by mi někdo doporučit dobré hospůdky nebo občerstvení na trase Čerčany - Pikovice?

Díky a ahoooj
Autor leo74
Návštěvník
#6 | Zasláno: 6 Srp 2013 11:37
dík za tip a jak to celé probíhá? Sešli by se také nějaké bližší info o ceně, dopravě, ubytování a pod ...
Autor marie1978
Návštěvník
#7 | Zasláno: 7 Srp 2013 16:07
vše potřebné máš na jejich stránkách, něco si hradíš sám, něco zaplatíš jim ... koukni si http://www.vodak-sport.cz/vodackaskola/kemp_Salza
Autor leo74
Návštěvník
#8 | Zasláno: 20 Srp 2013 18:07
Marie dík za skvělý tip. Nakonec jsem se pro ně rozhodl a byl na té Salze. Namluvil jsem i bratra a bylo to super. Opravdu velký profesionálové. Jestli chceš tak si koukni na fb fotky :) https://www.facebook.com/VODAKsport?fref=ts
Autor marie1978
Návštěvník
#9 | Zasláno: 21 Srp 2013 18:58
nemáš zač, ráda jsem pomohla a poradila. Já je prostě zbožňují :)
Autor Soňa
Návštěvník
#10 | Zasláno: 12 Dub 2014 14:43
Ahojte, rada by som po veľkej noci pri príležitosti návštevy šla niekam na vodu v okolí Brna. Viete mi poradiť, kam sa už dá ísť a hlavne kde by som si mohla požičať kajak či kánoe, ťahať to zo slovenska fakt nechcem. Budem sa tešiť na rady a odporúčania :)
Autor admin
Administrátor
#11 | Zasláno: 13 Dub 2014 14:06
Ahoj, v okolí Brna toho moc neteče, možná řeka Jihlava. Kajak nebo kanoe ti mohou půjčit v Brně ve Vodák sportu.
Autor marie1978
Návštěvník
#12 | Zasláno: 20 Dub 2014 12:54
minulý rok jsem byla s mini na kempu a velmi jsem si to užila, určitě doporučuji i já :) Jsou to profíci. Pokud by si chtěla i letos mají v nabídce nějaké kempy a kurzy. Stačí si prohlédnout nabídku na jejich webu :)
Autor Soňa
Návštěvník
#13 | Zasláno: 25 Dub 2014 15:44
a Svratka či Svitava? Neviem aké to sú rieky, len som ich našla podľa mapy... Na ne sa nedá ísť? ďakujem za odporúčenie, určite sa pozrieme na ich ponuku :) Kurz alebo kempy by nebol tiež zlý, len je otázne či budú mať niečo v čase keď tu budem.. zistím, uvidím :)
Autor Pepa
Návštěvník
#14 | Zasláno: 19 Kvě 2014 18:46
není to úplně okolí Brna ale ani zas tak moc daleko, za sebe bych doporučil Berounku, ta je celkem pomalá a není nebezpečná, takže vhodná i pro začátečníky. Nebo pak ještě Vltava. Co se týče pronájmu vybavení, tak vodak sport je i v Praze, Na Proseku 15.
Autor dalda
Návštěvník
#15 | Zasláno: 22 Kvě 2014 14:30
není to sice splav řeky ale velmi zajímavá akce bude přes víkend na brněnské přehradě, Seakayak day Brno 2014, odborné přednášky, testování zdarma, diskuze, promítání a podobně. Člověk se hodně dozví a i se něco nového přiučí.
 Stránka Stránka 1 of 2:  1  2  »» 
O všem co vás napadne Pádlo.cz fórum / O všem co vás napadne / Vodácké kempy Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.