Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky /

Kemp u Milana

Stránka Stránka 2 of 2:  ««  1  2 
Autor Návštěvník
#16 | Zasláno: 29 Dub 2013 21:59
Milan je prostě Milan
Zdravím Milana a jeho potetovanýho synatora ...
Tlustej Pepa
Autor Návštěvník
#17 | Zasláno: 3 Kvě 2013 10:03
Autor Návštěvník
#18 | Zasláno: 3 Čvc 2013 10:58
Naadherne miesto, ako z rozpravky...
Autor Návštěvník
#19 | Zasláno: 14 Čvc 2013 20:08
Letos jsme sjížděli Vltavu už po dvanácté a vždy se v posledních letech nezapomeneme stavit U Milana. klobásky i steaky nemají chybu, hraje country muzika a pohoda. Letos to bylo opět super, živá muzika, jen steaky došly, takže jsme skončili u kolbásek,ale jinak bez chyby. Jen mi moji radost zhatilo to, že jsem zde ztratila odznáček za úspěšně vypité veverčí hovínka, od Veverek za rok 2010. Mrzí mě to o to více, že je mám všechny za celou dobu, co se vydávají.
takže příští rok opět U Milana.
Liduš
Autor Magda
Člen
#20 | Zasláno: 21 Čvc 2017 21:32
Za mě rozhodně NEDOPORUČUJU!! Arogantní majitel, který nám vyhrožoval "rozbitím huby" jen proto, že jsme se zastavili s obrandovaným raftem na jídlo. Sebrali jsme se a odjeli jako několik dalších návštěvníků, kteří to viděli. Něco otřesnýho.
Autor Máša
Člen
#21 | Zasláno: 12 Čvc 2018 10:46
Od chvíle, kdy jsme stánek objevili, těšívali jsme se tam na pořádný kus masa. Letos ale už druhý rok jen s paprikovou klobásou. Raději se stavte u 200m dříve na levém břehu..
Autor Stanley
Člen
#22 | Zasláno: 24 Čvc 2020 20:35
U Milana je již kemp pro táboření otevřen, ale své místo tam najdou pouze vodáci a ne ti "vodáci", kteří si pletou sjíždění vody s technoparty. Kemp je velmi malebný, obsluha výborná a majitel prima človíček. Vodácké AHOJ všem
Nejnovější
 Stránka Stránka 2 of 2:  ««  1  2 
Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky / Kemp u Milana Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.