Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky /

Kemp u Milana

 Stránka Stránka 1 of 2:  1  2  »» 
Autor jezevec234
Člen
#1 | Zasláno: 17 Srp 2010 22:11
Přátelé,
nikdy nezapomente navštívit kemp U MIlana 2km pod Krumlovem v pravo.
Pivo s láskou natočené , správně vychlazené a rychlé.
Klobásy a masíčko od Milana nemají chybu, country muzika a ohně evokují náladu starých dobrých časů...
Milane , vydrž jsi NEJLEPŠÍ!
Ahoj Vlašimská marína
Autor miloš
Návštěvník
#2 | Zasláno: 18 Srp 2010 13:34
Milanův kemp jsme našli asi před čtyřmi lety, a od té doby je to na Vltavě naše stálice. Plusy: kemp jen pro vodáky, táboření v přírodě, díky členitosti terénu jsou táborníci příjemně odděli, nachystané dřevo zdarma, dobré pivko, majitel je starý vodák.
Mínusy: nedá se zajet autem (což může být i plus), do Krumlova je to cca 2o min. pěcho
Autor Vitamín
Návštěvník
#3 | Zasláno: 20 Srp 2010 15:57
miloš
to že se nedá zajet autem rozhodně není mínus, alespoň ne pro skutečné vodáky. Vitamín..
Autor Eda
Člen
#4 | Zasláno: 24 Srp 2010 09:01
Všichni tu Milana vychvalujete, ale já měl (pravda pouze jednou) trochu jinou zkušenost. Na pivo jsme čekali dlouho a klobása byla úplně studená (způsobeno tím, že obsluha nevydržela s nervy a v zájmu zkrácení čekacích lhůt klobásu jen tak olízla ohněm). Ale celkově bych řekl, že je to tam OK.
Autor Lucie
Člen
#5 | Zasláno: 11 Čvn 2012 09:27
jezevec234
Na základě zde uváděných referencí jsme s kempem U Milana počítali coby s dílčím cílem naší výpravy. K našemu zklamání (a překvapení) nám bylo na místě řečeno, že je místo pronajato pro soukromou akci a my máme jet další 2 hodiny do nejbližšího dalšího kempu. Jelikož bylo již 8 večer, počasí ne zrovna příznivé a naše svršky z větší části promočené, dost nás postavení majitele kempu zaskočilo. Leč nedal se oblomit ani opakovanými prosbami a my museli přestát noc v lese o pár metrů dál. Náladu jsme si zkazit nenechali, ovšem jmenovaný kemp rozhodně nikomu nedoporučujeme!
Autor big-blue
Člen
#6 | Zasláno: 12 Čvn 2012 07:55 | Změnil(a): big-blue
Lucie
Kemp u Milana (jak je všude špatně uváděno) je pouhé občerstvení. To že tam je nádherný plac u vody ale spoustu lidí dokáže splést. Majitel sem tam nechá vodáky přespat,ale nedá se s tím počítat na 100%. Takže je tam zapotřebí dojet včas,padnout majiteli do oka a zkusit se slušně optat zda ano či ne(jinak s časovou rezervou pokračovat dál).
Ty většinou jásavé reference pak vznikají proto že se tam sejde špičková parta lidí a hudební nástroje a hlasivky přítomných často končí až s ranní rosou.
Letos v květnu jsem dal jen zastávku na klobásu a za cenu jedné jsem měl dvě,tak jako většina lidí z naší malé partičky. Děti dostali dva kusy obřího stejku. Vše řádně dodělané a byla to ňamka.
Bootsman
Autor Pekostalka
Návštěvník
#7 | Zasláno: 15 Čvn 2012 09:22
Přesně tak, jak píše Bootsman. Tato zastávka není oficiální kemp, ale pouze občerstvení a záleží na Milanově dobré vůli, koho tu přespat nechá a koho ne. Nám jednou vytrhl trn z paty, když jsme projeli Krumlov v lijáku a všichni jsme byli jako rampouchy. Zatopil nám a nechal nás přespat. Děti mohly v chatce. Za to jsme mu vděční a vždycky když jedeme kolem se za ním stavíme alespoň poklobásit. Nepříjemného jsem ho viděla za ta léta několikrát, ale pouze na nametený "vodáky", kteří mu tam demolovali co se dalo a na lidi, kteří nebyli ochotní respektovat jeho pravidla. Tak to prostě je ! Už se tam zase těším :)
Autor Návštěvník
#8 | Zasláno: 15 Čvn 2012 09:29
Lucie
Odkud jste jeli, že jste k Milanovi dorazili v osm večer ? :-o
Autor magdalena
Návštěvník
#9 | Zasláno: 22 Čvc 2012 18:41
pro mě je kemp u Milana nejhezčí místo při splavování Vltavy. Minulý rok jsme tam byli poprvé, úplně nás okouzlilo. Tento rok jsme se opět tam zastavili a nelitovali jsme. Když příště pojedeme Vltavu, určite tento kemp nemineme.
Autor morek
Návštěvník
#10 | Zasláno: 23 Čvc 2012 01:28
miluju to misto
Autor kolík
Návštěvník
#11 | Zasláno: 23 Čvc 2012 02:10
tel: 721819388
e-mail: umilana@email.cz
Autor Nany
Návštěvník
#12 | Zasláno: 29 Čvc 2012 21:18
Tento kemp u Milana je jeden z nejhorsich kempu kde sem v zivote byla rozhodne vsem lidem vubec NEDORUCUJI lide se majiteli musi hodne libit a malo komu tam v te jeho Dzungli pomuze A obzvlast k cizinci se chova jako prase. Nazvala bych to tam spise jako Kemp u Priserne Opice.
Autor Ronin
Návštěvník
#13 | Zasláno: 30 Čvc 2012 01:25
Nany
Jestli jste k Milanovi přijeli s Příšernou Opicí a chovali jste se jako herenvolk, a navíc řvali jako ožralí Moraváci či nametení sprostí Prušáci... poslal vás Milan tam, kam takoví návštěvníci obvykle patří. Do hospodocampu ve Zlaté Koruně. Tam máte ráno dva krámy - z toho jeden přímo v campu.. a cizincům tam lezou do (_!_). Auta můžete mít vedle stanů... a v klášteře se můžete vyzpovídat.
Autor Návštěvník
#14 | Zasláno: 14 Srp 2012 02:36
Nemůžu se jen přidat ke slovům chvály. Milan je super ke všem vodákům. Bohužel na Vltavě je v tzv. sezoně vodáků po málu. Pokud si myslí zbytek turistů že je tu vše jen pro ně tak není. Doufám, že si Milan nenechá zkazit náladu a bude vyhazovat tyhle rádoby vodní turisty tam kam patří do Koruny a pod kempů. Já vodák budu rád když ho tam najdu a budu moc spočinout na jednou z nejkrásnějším míst na řece jak přírodou tak lidmi.
S_y_d
Autor Návštěvník
#15 | Zasláno: 15 Srp 2012 01:56
Letos jsme s kamarádem sjížděli Vltavu poprvé. Jeli jsme v květnu,protože nejsem dost odvážnej,nebo spíš šílenej abych se tam vydal v červenci,nebo srpnu. O místu "U Milana" jsme se dověděli sice náhodou,ale zastávky jsme určitě nelitovali. Klobásky a maso byly výborný a pivko bylo taky moc fajn. Z repráku se linuli samý starý country pecky a celkově tam vládla taková předsezoní pohoda. Vždyť byl taky květen,že jo ;-).Zkrátka místo přesně podle mýho gusta,kterých je a na Vltavě obvzlášť opravdu hodně málo;-)
 Stránka Stránka 1 of 2:  1  2  »» 
Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky / Kemp u Milana Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.