Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody /

Tůmův Chabeřický mlýn

 
Autor cyclop
Člen
#1 | Zasláno: 6 Srp 2010 16:02
Tahle hospoda má na řece reklamy už 14 km proti proudu. Piktogramy slibují ráj na zemi. Ale když jsem přijeli k jezu v Chabeřicích na 101,2 km, tak jsme zjistili, že to není až tak slavné. Prostě celý objekt je zavřený a pouze zezadu na nákladní rampě pro zásobování je do vstupních dveří zapasovaný stolek a u něj obsluhuje jedna dáma. Pokud si objednáte jídlo, jehož ceny jsou vcelku průměrné, tak se obrňte trpělivostí a hlavně nečekejte průměrné jídlo. Gulášovku vám nandají tak za 20 minut, pokud máte jídlo, tak i déle. Na tabuli vypadá napsané jídlo rozhodně lépe než pak ve skutečnosti. Smažený kuřecí řízek je ve skutečnosti jakási fašírka nečeho, co vzdáleně maso připomíná. Trojobal to pak drží pohromadě. Žampiony mají průměr tak 1,5 - 2 cm. Větší nečekejte. Zkrátka pokud se chcete zastavit, najíst se a jet dál, tak doporučuji jinde.
Autor tomas
Člen
#2 | Zasláno: 11 Srp 2010 18:00
cyclop
souhlas fat strasny naopak doporucuji kiosek u certa asi 6km pod kacovem tam je vse mnamozni :-)))
Autor Ivka
Návštěvník
#3 | Zasláno: 29 Čvc 2011 11:44
Tak už nedělají ani tu polívku. Pouze smažené cosi, co tam leží už od Vánoc, možná i od loňska. Mastné, nedodělané....
Autor Návštěvník
#4 | Zasláno: 1 Led 2013 22:51
Chabeřický mlýn - hrůza hrůz!
Autor Pavel z Jílova
Návštěvník
#5 | Zasláno: 29 Čvc 2013 19:48
ahoj. Tůmův- CHabeřický mlýn?- Opravdu hrůza hrůz v žádném případě nezastavovat. Ahoj Pavel.
Autor Janka
Člen
#6 | Zasláno: 1 Srp 2013 23:40
Když zastavíte ještě ve Zruči pod zámkem u lávky pro pěší, na levém břehu asi 150 m od vody, je hospoda "V Rákosí". Docela obyčejná se zahrádkou ceny běžné a dobře vám uvaří.Na zámku taky nějaká restaurace funguje. V Chabeřickým -mlýně (který má v názvu přídavek Tůmův po nynějším majiteli, se sešoupněte po jezu nezastavovat!, ale pak musíte vydržet až do Kácova.Na cestě je snad jen kiosek s pivem a klobásama u Střechovického jezu.
Autor Ejkej
Člen
#7 | Zasláno: 4 Čvc 2022 11:50
No popravdě to stravování celkové podél vody v kempech je ve směs smažené a rychle jídlo. No chápu že když si dá někdo nejaky to pivo tak je k tomu lepší řízek než nějaký zeleninový salát, ale já jsem toho názoru že vařit se dá i zdravěji, než vše smažené a tučné třeba něco v tomhle stylu, jinak na Sázavě dobře vaří přímo v pivovarské restauraci. A pivo přímo od zdroje :)
 
Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody / Tůmův Chabeřický mlýn Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.