Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody /

Tábořiště U Kormorána Zlenice

 Stránka Stránka 1 of 2:  1  2  »» 
Autor verbež
Člen
#1 | Zasláno: 16 Čvn 2010 10:39
Zdravím, tento víkend jsme sjížděli Sázavu ze Sázavy do Pikovic. Cestou jsme meli přespat v kempu U Kormorána. Po převozu aut do tohoto kempu, byo místo pro parkování plné. Slušně jsme se zeptali paní majitelky, zda je možné nechat auta na loučce před restaurací. Dostali jsme svolení, a odjeli do Sázavy pro lodě s háčky. Cesta utíkala dobře, řeka po povodních tekla jako blázen. Po příjezdu do Zlenic ke Kormoránovi nás čekalo překvapení ve formě pana vedoucího. Jelikož jsme s manželkou jeli napřed, v kempu se zatím ubytoval kamarád v pokoji. Manželka se ho zeptala, zda jsou někde sprchy, a kamarád jí nabídl osprchování v pokoji. V tu chvíli byl u stolu pan vedoucí a byl pohoršen, že nám nabízí sprchu. Prý kdyby to takto dělal každý, tak jak by to vypadalo. Pochopili jsme, a sprcha nebyla. Nevadí. Další konflikt nastal, když jsme šli k autu, ve kterém spíme, a pan vedoucí, i když viděl, že mám vypité nějaké to pivo, mě nutil přeparkovat na jeho pozemek. Stejně tak ostatní. Po sdělení, že paní majitelka nám v poledne sdělila, že to není jejich pozemek takže si tam parkujeme na vlastní nebezpečí se rozkřikl, že nás tam nechce a že máme vypadnout. Celý večer pak provázely různé rozepře. Ráno, když jsme vstali, paní majitelka chtěla po mě platit za parkování. Bohužel není její pozemek, tudíž nemůže chtít peníze. ( Jelikož spíme v autě, a za auto nemají v ceníku sazbu nemůžou vybírat. ) Odjeli jsme s autama, a restaurace pro naší skupinu uzavřela. Jídlo jsme si museli jít dát jinam. Když jsme odjížděli na lodích, pan vedoucí obviňoval všechny platící, že neplatili, a že takovou verbež vodáckou ve svém kempu nepotřebuje, že má hostů dost.
Takže DOPORUČENÍ: zastavte se kdekoli jinde, pan vedoucí má hostů dost.
Autor Návštěvník
#2 | Zasláno: 16 Čvn 2010 21:28
verbež
Stejná zkušenost. Hospodskej je hulvát .
Jirka
Autor PÍTRS
Návštěvník
#3 | Zasláno: 16 Čvn 2010 21:40
verbež
Ahoóój kamarádi, vodáci a všichni milovníci vodních radovánek, musím se přidat k tomuto tématu a ještě jej o něco málo doplnit jelikož jsem součástí této takzvané verbeže, a sledoval jsem cvrkot v tomto "Hotelu" kdej jsou schopni přinést místo kuřecího vepřové i když to po menší debatě pravda napraví, spíše mě zajímaly skutečnosti výše uvedeného pozemku jenž byl neohraničen a nevytýčem byť jen cedulí zákaz vstupu či soukromý pozemek jak všude podél našich toků často vidíme a toto respektujeme. Zaráží mě skutečnost že když je kemp plný má tedy určitou kapacitu, pakliže je naplněna majitel je povinen toto dát všem přijíždějícím navědomí. bohužel jsem se na místě od zmíněného člověka nemohu napsat hoteliéra jelikož ten přinejmenším než s někým začne rozhovor se představí a pozdraví, budiž nestalo se, tak tedy od něj se člověk dozvídá ve chvíli kdy zrovna je nebo nevím když se mu něco sdělit a upřesnit zachce, tak je to směrodatné. myslel jsem že existují nějaká pravidla a zákony které přesně vymezují povinnosti ale jsem na rozpacích.krásná příhoda byla když se balili s kýmsi o sprchách které uzavžel, jelikož ta vodácká verbež spotžebuje moc vody jedné kolemjdoucí paní na její reakci ať to udělají na žetony jako jinde dost hrubě dal najevo ať se stará o své. mimochodem venku je jedno dvojité umyvadlo voda tekla jen z jednoho kohoutku s WC žádný zázrak narazil jsem na 2 pánské + v restaraci, ráno jedno uzavřel, což mi připadá na tuto kapacitu hodně předimenzované. a nakonec při placení neviděl jsem že by byl vystaven někomu daňový doklad automaticky naopak jedna paní myslím že byli někde od Brna jej chtěla ale bohužel prý není. Tak se s vámi loučím a jelikož mi ráno nenatočil ani pivo s tím, že pro mě není v tomto "Hotelu" nic přeji mu aby se pěkně cvaknul a jeho slova nakonec Takový jako vy tady nechci, takový mám rád když jenom projedou okolo tak mu přeji z celého srdce aby všichni takový jako jsem já jen projížděli okolo s pozdravem AHÓÓÓÓJ.
Autor danae
Člen
#4 | Zasláno: 17 Čvn 2010 20:10
Díky lidičky,tenhle kemp jsem taky naplánovala,tak vyberu jinou trasu...nejsme verbež aurčitě se všude chováme líp než ti jeho VIP zákazníci...Ahooj
Autor Jonatán
Návštěvník
#5 | Zasláno: 18 Čvn 2010 19:12
V té restauraci jsem si pil své pivko, tiše v růžku a sledoval fotbal obsluhován pěknou slečnou. Najednou přišel nějaký pán, podíval se na mne přes celý stůl a pravil:" A s váma jsou taky furt jenom problémy". To byl ten hostinskej a viděli jsme se poprvé... S názorem, je to hulvát, plně souhlasim.
Autor Návštěvník
#6 | Zasláno: 28 Čvn 2010 09:00
ahoj,
tak to já mám jinou zkušenost, se kterou se rád podělím : krásná příroda, příjemné posezení a hlavně výborná kuchyně !!!
Autor Miguel
Návštěvník
#7 | Zasláno: 16 Čvc 2010 12:03
> tak to já mám jinou zkušenost, se kterou se rád podělím :
> krásná příroda, příjemné posezení a hlavně výborná kuchyně !!!

Ale no tak, pane hostinský, máte tohle zapotřebí? Buď se naučte vystupovat civilizovaně a chovat se k hostům s úctou, nebo jděte do ... nějakého jiného kšeftu. Jinudy opravdu vlak nejede.
Autor zuzana
Člen
#8 | Zasláno: 20 Čvc 2010 14:37
Miguel
když je někdo přihlášený jako "návštěvník", je to podivný. Taky mně to napadlo, že si to píše pan vedoucí sám. Jedeme na Sázavu v sobotu, mám chuť tam zastavit z důvodu sebedestrukce. Pokud budou ostatní pro.............
Autor Návštěvník
#9 | Zasláno: 26 Čvc 2010 15:39
My jsme u Kormorana 21.7. přespali.
Obsluha v Hospode celkem ušla, občas pivo pod miru, na reklamaci ale dočepoval. Jidlo nebylo špatné.
Problém je s loukou pro stanování, protože je hrozně hrbatá a rozrytá od krtků, což považuji za problém, najít kloudné místo pro větší stan je trošku problém.
Ráno pan výběrčí za stany byl podle mé ženy (ja jsme s ním nemluvil) celkem nepříjemný.
Velká nevýhoda je, že nemají sprchy pro kemp.
Ale celkově to nebyla až taková hrůza jak to z předchozích příspěvků vypadá.
Autor Návštěvník
#10 | Zasláno: 4 Srp 2010 14:19
Miguel
tak milý drahý Migueli, nejsem žádný hostinský, byla jsem několikrát u Sázavy na Kormoránu a byla jsem vždy spokojená ...nevím,proč bych sem nemohla napsat své zkušenosti,od toho to tady snad je,ne ? a to že nejsem přihlášená je snad každého věc,nemyslíš ??? :)))
čao Míša K.
Autor katka
Návštěvník
#11 | Zasláno: 4 Srp 2010 15:45
Já jsem měla v hotelu u kormorána dokonce svatební hostinu a ta dopadla na jedničku. na druhou stranu jsme tam taky jeli vodu a vím, že pan majitel prostě neměří všem stejně. Na vodáky je prostě přísneja ža teda zbytečně, řekla bych, na druhou stranu když jsme s ním o tom mlubila, tak říkal, kolik mu toho opilí vodáci rozbili a pak utekli bez placení, je prostě nasranej, Pravda je, že systém nemá nic moc a když je z toho otrávenej tak at to nedělá.
Ono to je těžký, když ten kemp je v zástavbě, loni jsme tam spali na vodě po půlnoci paní majitelka šla rovnat opilce at tak neřvou a neruší ostatní, poslali jí do prdele, dokonce pak přijeli i policajti, je to prostě divoký prostředí.
Autor Michal
Člen
#12 | Zasláno: 19 Kvě 2011 18:27
V červenci 2010 jsem u Kormorána nocovali také. Terén pro stavění stanů příšerný, najít rovné místo bylo umění, v restauraci jsme si dali večeři a na poměr porce/cena si nemůžu stěžovat, najedli jsme se dost. WC jsme měli přístupné celou noc předním vchodem do hotelu. Jediná věc, která mi dost vadila byl raní budíček od pana majitele. Chodil od stanu ke stanu a budil lidi ať laskavě zaplatí, cena za nocleh jednoznačně nejvyšší za celou trasu z Horky.
Autor Jura
Člen
#13 | Zasláno: 19 Kvě 2011 21:57
Michal
My se šoupli kousek bokem na tu hornější část louky a se stavěním stanu nebyl problém. Ráno pan majitel obcházel a kasíroval, ale v době, když už byla půlka kempu na nohách a už se čile žilo. Cenu si nepamatuju, ale nijak zvlášť kritická se mi nezdála.
Autor gua
Návštěvník
#14 | Zasláno: 8 Čvc 2012 14:50
Zdravím, musím se připojit k většinovému názoru na tento "hotel". Kromě nepříjemné a neprofesionální obsluhy i přemrštěné ceny a pochybná kvalita některých jídel. Např. zeleninový salát za 130 Kč o velikosti kompotu ve školní jídelně (vážné asi jedno nakrájené rajče, a pár listů salátu..)..
Jediná zajímavost je tlustý mýval Jirka. Takže tam klidně zastavte, koukněte na něj, pak hned projděte cca 300 m nad hotel a po levé straně najdete kiosek s příjemnou obsluhou a výbornými cenami.
Autor Cíza
Návštěvník
#15 | Zasláno: 12 Čvc 2012 10:48
Ahoj,
nemůžu nereagovat, protože chování pana hospodského nebo majitele bylo opravdu zajímavé. Když jsem se slušně zeptal jakou mají polévku, tak mi odpověděli, že mají vývar za 45,- Vzhledem k tomu, že mně a dalším přede mnou i za mnou několikrát řekli: "To máte v lístku ne?" Tak jsem se zeptal na polévku dle denní nabídky za 25,-Kč z "Platného jídelního lístku" Odpověď od paní za pultem byla vskutku exkluzivní. Opáčila mi: "Sem ti to teď říkala. Co si teda dáš." Dal jsem si dvě piva, za které mi pán naúčtoval prvně 90, po mém dotazu na cenu jednoho piva se opravil na celkových 75Kč a šel jsem pryč. A to se ke mně nechoval zdaleka nejhůř z celé skupiny. Jídla byla některá v normě a některá opravdu žalostně malé porce za přemrštěné ceny.
Radím jít za hotel do kiosku s příjemnou obsluhou a zhruba polovičními cenami (aspoň za pivo).
Nejlepší bude neudělat stejnou chybu jako my, ale zastavit na druhém břehu odkud na nás volali vodáci, že tu mají poloviční ceny a příjemnou obsluhu. My jsme chtěli na mývala a takhle jsme dopadli.
Na druhém břehu jsme nebyli, ale dal bych ruku do ohně za to, že to nebude horší.
 Stránka Stránka 1 of 2:  1  2  »» 
Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody / Tábořiště U Kormorána Zlenice Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.