Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky /

Odkud za den do Týnce?

Autor Kloboučník
Návštěvník
#1 | Zasláno: 9 Čvn 2013 06:55
Ahoj,
prosím milovníky Zlaté řeky o radu s plánováním trasy. Budu brát kamarády na víkend, někteří z nich jsou pádlem nepolíbení ale všichni mladí a zdraví (občas i krásní). Na neděli bych chtěl nechat klasiku: z Týnce do Pikovic, pak na pivko k Dolejším a na vlak do Prahy. Ale sobotu pořád nemůžu vykoumat. Mezi Kácovem a Týncem jsem nikdy pádlo nesmočil, sježděné to mám jen ze Světlé přes Stvořidla a z Týnce do Pikovic. Odkud by se dalo od rána (po večerním zpívání) doplout do Týnce aniž bych je sedřel a přitom si zapádlovali? Díval jsem se na nabídky půjčoven a vypadá to na Čerčany, ale nejsou moc blízko? Rádi bychom vyrazili v pátek večer, zazpívali si u ohníčku, v sobotu (9?) ráno si nechali přivézt lodě a za světla byli v kempu v Týnci (s nějakou rezervou na sušení plaváčků a stavění stanů kdyby lilo). S bagáží, na Vydrách nebo na Sambách (ty ale nemám ozkoušené a přijdou mi strašlivě bachraté). Poradíte někdo?

P.S. Ocenil bych i jakékoli informace o Sambách, nemám teď možnost si žádnou ozkoušet; mám rád rychlejší a točivější lodě (stabilitu určuje posádka), a Samba na mě na pohled působí dost neohrabaně.
Autor gert
Návštěvník
#2 | Zasláno: 12 Čvn 2013 11:17
Kloboučník
ahoj,s kanoe samba budete urcite spokojeni...je svizna,obratna,stabilni a takrka neznicitelna.uz jsem s ni byl 3krat na sazave a do jine lodi bych uz nesel.jinak z tynce do pikovic je dobre zvoleny usek i kdyz priznam se pro padlem nepolibene vodaky jet tento usek hned po povodnich...nevim,nevim.no snad to zvladnete.paradne vam to potece.aji vam zavidim,my jedeme na sazavu az prvni tyden v cervenci a to uz tolik vody urcite nebude.

Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky / Odkud za den do Týnce? Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.