Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody /

Kempy, tábořiště a hospody

 
Autor cernymlyn
Člen
#1 | Zasláno: 8 Čvn 2010 09:13
Autor kritek
Návštěvník
#2 | Zasláno: 23 Led 2011 21:34
Dobrý den, jelikož se bliží planování dovolených. Po velmi špatných zkušenostech z minulého roku přemýšlíme že Váš kemp objedeme. Žádám Vás jako vodák UDĚLEJTE NÁPRAVU . Vaše vedoucí je velmi nepříjemná . Po příjezdu vdopoledních hodinách již byla lehce odměřená. ale i přes svůj stav velmi ráda poučovala o výchově dětí. V poledne sme byli nasraný a večer jsme byli rádi že ráno odjíždíme.
Autor cácorka
Člen
#3 | Zasláno: 27 Čvc 2011 16:17
jelikož jsme vyjížděli z kynšperka později a po chvíli nás přepadl hlad tak jsme zastavili v dasnicích a vydali se do bufet grill U bobra. Hospodskáý příjemný, jídlo měli poslední zbytky ( před náma byla velmi početá skupina vodáků) ale nějak jsme se rozdělili. ceny slušné obsluha byla podle nás docela rychlá., pak jsme se ubytovali v šabině v tábořišti Hogan, správne fajn, pokecali jsme si, cena přiměřená, jen jestli je někdo fajnovka, nemají tam normální wc ale jen kadiboudy. najíst jsme se šli do staré hopody, kde i když bylo narváno tak obsluha byla rychlá. v sokolově v hospodě Býlí dům jsme zastavili na pivko a na oběd, porce spíše menší na lodě a věci neviíte a jelikož je tam více tmavších spoluobčanů doporučovala bych si nechat u lodí hlídky. v loketské osvěžovně jsme si natočili pivko, mladej kluk dosti ukecanej popřál šťastnou cestu a jelo se dál. Pak jsme se bylky osvěžit ve vodáckém tábořišti loket (p. barták majitel), pán asi neměl moc dobrý den, obsluha docela nepříjemná, tak jsme jeli dál. V dalovicích skvělej hospodský zachránil nás od spaní v lodích :D, trošku jsme si špatně rozvrhli cestu, cena přiměřená jen ta otýpka dříví by y za tu cenu mohla být větší, na huberťáku jsme jedli u sv. huberta po pravé straně, jako vždy příjemní, rychlí, porce obrovská, no prostě jak to má vypadat. V dubině se stavila na oběd druhá půlka naší skupiny, prý mají výborný knedliky, obsluha by mohla bejt krapet příjemnější ale překousnout se to dá, ceny přiměřený. V jakubově přespání v kempu, jako jediný jsme byly v hospodě (i kempu jelikož byla neděle večer), hospodský skvělej uvařil, nechal nás posedět, popít popovídal si s námi, no prostě správný chlap. jídlo tam doporučuju, jídelní lístek už tam je prý snad deset let a furt se drží, porce velký. a nakonec jsme druhý den obědvali v boči, v nově otevřené restauraci U krbu. je na levém břehu jako restaurace agara. Majitelé jsou moc příjemní lidé, jídlo jsme měli pro deset lidí za chvilku na stole, no vážně doporučuju. Určitě zastavte tam , v bettyně v perštějně nebo ve slunci asi tak spokojení nebudete ;-) a to jsem perštejnská :D
Autor Josesil
Návštěvník
#4 | Zasláno: 1 Srp 2011 17:12
cácorka

to je zajmavé, já byl na Ohři vloni a v Boči nás pikolík vyhnal z hospody, že tam mají zahraniční klientelu a ať jedeme dál. Dojeli jsme do betty a tam nám za penzionem majitel udělal místo pro 13 stanů a vydržel točit pivo do 3 do rána :-) Jídlo taky bezva. Asi záleží na náladě a konstalaci hvězd...
Autor cácorka
Člen
#5 | Zasláno: 6 Srp 2011 14:09
Josesil
v boči nemyslím restauraci agara, kde je to předražený a samej cizinec. letos se tam otevřela Restaurace U krbu. Je vedle agary. Léta když ještě fungovala tak postaší by jí mohli znát jako restauraci U lípy. tento název jí už bohužel nemohli dát protože se tak jmenuje vietnamská restaurace ve Stráži n./o. a majitelé spolu moc nekomunikují
Autor Mamba
Člen
#6 | Zasláno: 8 Srp 2011 07:43
Ahoj kamarádi ...

Ohři jsme jeli minulý týden (žel Bohu počasí spíš nic jak moc). Po cestě nás na jedné štrece chytla voda a tak jsme někteří přibrzdili v Boči. Restaurace Agara byla zavřená a tak jsme zamířili k druhé - U krbu. Vzali nás tam bez problémů > tři dospěláci dítě a pes. Nutno podotknout, že všichni pěkně mokří. Vaří dobře za rozumné peníze, prostory nově opravené. Celková spokojenost - můžu jen doporučit !

Mamba
Autor Josesil
Návštěvník
#7 | Zasláno: 9 Srp 2011 06:56
Cácorka

Tak to potom jooo to jsme asi úspěšně minuli... Jako nejlepší hospůdku na celé řece hodnotím restauraci u Lávky v Radošově cca 100 m na levém břehu od dřevěného mostu, super kuchyně, dobré pivčo a navíc obsluha nebyla líná zatopit v krbu a rozvěsit nám věci aby alespoň trochu uschnuly... Fakt doporučuji...
Autor cácorka
Člen
#8 | Zasláno: 10 Srp 2011 10:51
Josesil no ono když se de od vody k restauračce tak ta u krbu je po pravé straně a agara je jakoby naproti :) ale koukala sem že ke krbu letos těch vodáků zašlo docela dost
Autor pepíno
Návštěvník
#9 | Zasláno: 1 Čvc 2013 22:15
jeli jsme včera přespali jsme v novém tábořišti pardál ve velichově musím doporučit super provozovatelé super prostředí...naprostá spokojenost
a dnes jsme se zastavili v boči v hotelu agara maji terasu primo s avyhledem na řeku
jídlo jsme dostali okamzite pivo maji za 25kč,jidlo do 100kč minutky do 145kč.
je možnost stanování u hotelu opravdu doporučuji..
Autor Návštěvník
#10 | Zasláno: 8 Čvc 2013 18:48
pepíno
Tak tuhle recenzi jste si hoši asi napsali sami. Přijeli jsme z Ohře včera a návštěva restaurace Agara ve mě nechala hluboký zážitek. Nechápu jak můžou v Radošově nad jezem rozdávat letáky a zvát k návštěvě. Asi po hodině nám donesli polévku a na dotaz jestli je to normální a za jak dlouho budou jídla nám tam nějakej machr odpověděl, že nejsou mekáč a všichni si mají počkat. Jídlo nejedlé , nabízené menu smažený sýr který si objednali děti se ztratil v cca 150g strouhanky a na mě se jídlo ani nedostalo, protože si ho servírka v uvozovkách, zapomněla napsat. Nejhorší zastávka co nás kdy na vodě potkala a musel jsem se moc přemáhat aby jsem odešel bez toho, aby ten machr nepřišel k úrazu. Varuji všechny před touto zastávkou a aby to nevypadalo nebudu doporučovat jiné kempy a restaurace, ale věřte , že jich je na Ohři dost kde je radost se zastavit.
S pozdravem AHOOJ Kolbaba Michal
Autor Silvie
Člen
#11 | Zasláno: 22 Čvc 2014 16:03
Ahoj, právě jsme se vrátili z Ohře, tak se jen stručně podělím o zkušenosti. Celkově jsme na Karlovarsku naráželi na zvláštní typologii lidí :-) nevím, zda to byla náhoda nebo to tak prostě je :-) nicméně, dvě noci v

Minikempu: http://minicamping.mypage.cz/menu/fotogalerie - nebylo zde moc lidí, takže příjemné, čisto, jen ve srovnání s ostatními kempy dražší, nabíjení mobilu jen za poplatek na recepci :-) takovou cedulku jsem ještě neviděla :-) ale jak velký poplatek netuším.
Ve Varech jsou další dvě možnosti, co jsme tak vysledovali a tato byla určitě nejlepší, alespoň z našeho pohledu.

Další noc Na Špici - příjemný kemp, dobré pivko, zázemí, dostatek sociálních zařízení, ale kemp nebyl úplně plný....takže těžko takto hodnotit. Nicméně spokojenost.

Jinak řeka v pohodě :-) a určitě se zastavte v obchůdku s potravinami ve Vojkovicích :-) pokud budete vyrážet i mimo řeku.
Autor eifel666
Člen
#12 | Zasláno: 28 Čvc 2014 11:03 | Změnil(a): eifel666
Ahoooj, také reakce na zkušenost po víkendu na Ohři, lidi jsou rok od roku jiný...
Každý se stará převážně jen o sebe - na pozdrav "Ahooj" odpoví snad jen 45% vodáků.
Jeli jsme na „parníku“ kanoe Samba pro tři osoby je skutečně ponton a my se s manželkou ani jednou necvakli i když na přenos není lehká a pro manželku která dělala háčka byla dost těžká. Proto mě mrzí, že o pomoc si musíte požádat - před 2 lety to bylo lepší co se týká vztahů mezi vodáky.
První noc jsme chtěli strávit v Lokti na kempu Maskáč cca 700 m od mostu. Po překonání
cesty nám tam paní řekla, že má vše obsazené a jako útěchu dodala, že už vyhodila i další vodáky - nechápu proč nikdo z kempu neumístil na ceduli u mostu OBSAZENO a nechají lidi se vláčet tam a zpátky ( 1400 m ) s plnou polní. Takže tento kemp už nikdy víc. Protože bylo ještě kolem 14.hodiny přišla záchrana od firmy Dronte - byť jsme měli zamluvenou loď od soboty - nebyl problém si ji vyzvednout už v pátek. Skvělá domluva i přístup. :) Ještě nám doporučili kemp Liapor cca 10 km od Lokte ( čisto, klidno ) super.
Prvním zklamáním byla zastávka u Svatošek - tamní majitel se asi zaměřil na jinou klientelu než jsou vodáci / klobása za 90,- Kč / je darda a tak jsme dali jen pivko a rychle pryč.
Druhé zklamání přišlo na Hubertusu - kde také přidražili a kromě toho zavedli
NOVINKU - v podobě udělej si sám / takže na malém grilu si opéká banda lidí svůj oběd /
takže jsme se zase otočili a jeli dál.

Druhá noc v kempu " Na Špici " byla dost rušná někteří vodáci se snažili zpívat do
5. hodin ráno - pokud chcete trochu více klidu musíte jít dál do areálu kempu.
Jinak jídlo super, doporučuji navštívit zahradní restauraci která je součástí kempu.

Končili jsme ve Vojkovicích....závěr odpočinek v nádherné přírodě stál za to :)
Autor Kacik
Člen
#13 | Zasláno: 3 Srp 2014 21:34
Ahoj,
na Ohři jsme byli týden a celý ten týden jsme byli ubytování v kempu Na Špici v Radošově. Vřele doporučujeme. Čisto, klid, ale i zábava. Wc tam bylo dostatek, sprchy teplé a nonstop. Hospoda výborná, obsluha příjemná, jídlo parádní. Přesto, že zavíračka byla v 22:00, tak jsme tam seděli do půlnoci a bez problémů. Venku byla volejbalové síť, pingpongový stůl, trampolína. Obchod byl asi 8 minut od kempu a autobusová zastávka cca 4 minutky od kempu. Zkrátka luxus pro vodáky :)
Autor [email protected]
Člen
#14 | Zasláno: 20 Srp 2014 12:29
eifel666
Ahoj,
nám se naopak na Hubertusu líbilo. Opekli jsme si každý sám svou klobásu nebo steak, a protože jsme to viděli v syrovém stavu, měli jsme současně dobrý pocit, že je to čerstvé. Rozdíl je asi v tom, že jsme tam byli v úterý 19.8. , vodáků na Ohři minimum a s nikým jsme se tam u toho grilu nepřetahovali. A po velmi negativním zážitku z hospody u Svatošek, kdy ze smažáku tekl hnědý !!! přepálený olej, stejně tak hnědé a nechutné byli i hranolky, to byl pro naše bříška balzám.
Autor Tábořiště Hubertus
Člen
#15 | Zasláno: 29 Kvě 2018 14:51
Vodácké tábořiště Hubertus má nový web!
http://www.taboristehubertus.cz/

Těšíme se na Vás v kiosku Hubertus, kde hlad zaženeš dobrotami na grill s nabídkou marinovaných krkovic, hermelínů, tofu nebo klobás z místního řeznictví. Z hotovek si pak můžeš dát huberťáckou zelňačku, domácí halušky s uzeným, čerstvou palačinku na sladko či slano nebo knedlíky s borůvkami.

Možnost zapůjčení Paddleboardů, bookujte na +420 733 264 236

Ahoj v sezóně 2018,
Tým Hubertus
 
Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody / Kempy, tábořiště a hospody Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.