Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky /

HOSTINEC U ROZVĚDČÍKA

 
Autor Monika Váňová
Návštěvník
#1 | Zasláno: 21 Kvě 2013 13:20
Ahoj vodáci na Berounce, nevíte někdo, jestli už je otevřena HOSPODA U ROZVĚDČÍKA? Měnil se tam prý majitel...nemůžu nikde najít telefonní kontakt ani www.stránky....díky
Autor green2006
Člen
#2 | Zasláno: 22 Kvě 2013 10:55
Hostinec U ROZVĚDČÍKA je už zase otevřený a od pátku 24.5.13 každý den až do konce prázdnin.Tel. 777060504 nebo 732278206
Autor Monika Váňová
Návštěvník
#3 | Zasláno: 22 Kvě 2013 20:44
Moc děkuji za informaci. M.
Autor Píno
Návštěvník
#4 | Zasláno: 26 Čvc 2013 20:22
Ahoj
Autor Píno
Návštěvník
#5 | Zasláno: 26 Čvc 2013 20:37
Ahoj
Hospoda u Rozvědčíka je nádherná stavba A nechci ji hanit
Ale včera jsme tento podnik navštívili s úmyslem se dobře najíst v
Této vyhlášené hospodě.Díky této zastávce naše Apalucha2 zkončila
10 členů ze 13 hlavně dětí celý večer prozvracelo zbytky jídel z tohoto podniku.
Proto jsme naši výpravu museli krátce po půlnoci ukončit odjezdem domů a k
Lékařům.Já a moji přátelé Vám doporučujeme navštívit tuto vyhlášenou stavbu ale pouze si udělat foto a pryč. Tedy jestli nechcete dopadnou jako My.
Škoda že jsou výdělky přednější nežli kvalita.
Vodáci AHOJ a pozor na ROZVĚdŠÍka
Píno
Autor Augi
Návštěvník
#6 | Zasláno: 27 Čvc 2013 17:12
Ahoj,

Bohuzel se musim taktez pripojit k teto zaporne recenzi.Stavba je to opravdu moc hezka a clovek by si rekl idealni k prijemnemu posezeni a odpocinku, kterych na Berounce v tomto stylu moc neni.Avsak to ma jeden zasadni hacek, to zradlo co tam podavaji, dle moho nazoru nepatri ani prasatum.Z nasi vypravy deseti deti a peti dospelich a to byli deti ve veku od ctyr do deviti let se ten den, zacalo to kolem sedme vecer a skoro konec to melo rano kolem devate, zvracelo sedm deti a tri dospeli a reknu Vam, ze to neni hezky zazitek, kdyz musite deti ve dve rano hlidat kdy zvraci.Samozrejme bylo vse pozvraceno jak spacaky tak karimatky a samozrejme i stany a opravdu to nebyl hezky pohled, kdyz Vam ctyr lete, peti lete,...deti polehavaji na hole zemi a jsou prikryte vsim mozny a samozrejme kazdou chvili zvraci!Samozrejme nasi vypravu jsme museli ukoncit o dva dny drive.Takze v zadnem pripade v tomto podniku nejeste!!!
Jinak Berounka je moc hezka, vsem doporucuji.

Ahoj

Augi
Autor hermosh
Návštěvník
#7 | Zasláno: 29 Čvc 2013 11:53
Ahoj vodáci,
taktéž se připojuji k zápornému hodnocení. V této vyhlášené hospodě jsme byly již 2x (2009 a 2010) a těšili se opět na poctivé a chutné jídlo. Změna provozovatele zřejmě definitivně pohřbyla dobrou pověst této vyhledávané restaurace. Už když jsme vázali lodě u břehu nás varovala parta vodáků, kteří odcházeli velice nespokojení. Sami jsme pak zjistili, že měli bohužel pravdu. Také jsme měli trávicí potíže (nechci blíže popisovat, někteří z Vás mají možná vyvinutější obrazotvornost). Příště rozhodně projedeme kolem a zavzpomínáme na staré dobré časy.
Autor Návštěvník
#8 | Zasláno: 22 Zář 2013 09:38
Připadá mi, že předcházející 3 příspěvky snad psal jeden člověk. My jsme navštívili Rozvědčíka včera a byl to moc příjemný zážitek. Ještě jsme skoro ani nedosedli a už u nás byl hostinský, který tam neuvěřitelně kmital. Pivo (moc dobrý Ježek 11) vzápětí. Ačkoliv byla hospoda plná (i dětí, asi si naštěstí rodiče nepřečetli tu kritiku), byli jsme po obědě za chvíli. Řízek jako letiště, který nebylo možno sníst, ale pan hostinský ochotně přinesl sáček, abychom si mohli zbytek vzit domů . Ani se nám z příjemně vytopené hospody nechtělo. Jen bychom vytkli neútulnou místnůstku pro nekuřáky, ale jelikož v lokále vůbec nikdo nekouřil, tak jsme si sedli tam. A že nikdo nezvracel mi připadá skoro zbytečné podotýkat. Dalším příjemným zážitkem byl přívoz. Jezdí prý do Dušiček, ale na tabuli mají napsán říjen jako poslední měsíc. Převozník s bidlem se už moc často nevidí.
 
Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky / HOSTINEC U ROZVĚDČÍKA Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.