Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky /

Berounka v září

Autor Bohuslaf
Návštěvník
#1 | Zasláno: 9 Srp 2011 15:21
Ahoj,
Plánujeme jet Berounku v září (třetí víkend), nevíte někdo jak to bývá s vodou a počasím?
Díky
Autor humlík
Člen
#2 | Zasláno: 10 Srp 2011 17:29
Bohuslaf
Je vidět, že si umíte vybrat. Indiánské léto na Berounce - co víc si přát.
Voda bude určitě, a přibalil bych svetr navíc. Hezkou plavbu Ahoj
Autor admin
Administrátor
#3 | Zasláno: 10 Srp 2011 18:04
Myslím, že bude určitě líp než teď v červenci nebo v srpnu...
Autor Du-san
Člen
#4 | Zasláno: 10 Srp 2011 19:06
Voda je pořád, ideální je tam 120-130 na vodočtu v na Bílé hoře v Plzni.
No a třeba se tam potkáme ... sezona přeci ještě nakončí, spíše bych řekl, že začíná.
Autor listopad
Návštěvník
#5 | Zasláno: 13 Srp 2011 03:37
Du-san, jasááán!!
V září to dám s kámošem celé. Snad se už po třetí rok na to sejdem... :-)))
Autor sidik
Člen
#6 | Zasláno: 30 Čvc 2012 18:50
Ahoj lidičky, koukám že již máte s Berounkou zkušenosti a tak bych se chtěl zeptat, jestli by jste mi neporadili nějakou dobrou trasu na 2-3 dny. Spíš jen tak od pátku odpoledne do neděle dopoledne, znáte jak to bývá. S partou tam chcem v září taky vyrazit. Říkal jsem si jet z Chrástu kam se snad dostanem vlakem až do Benešova odkud nám jede vlak domů. Co myslíte přátelé vodáci je to reálný plán? Díky za odpovědi :-)
Autor ladous
Člen
#7 | Zasláno: 30 Čvc 2012 21:02
sidik:
Říkal jsem si jet z Chrástu kam se snad dostanem vlakem až do Benešova odkud nám jede vlak domů.

Nic proti gustu, ale možná bych se spokojil s doplutím do Berouna, což je cca 90 říčních km (i tak je to pro mnohé za jeden víkend nedostižná meta). Benešov je lehce mimo tok Berounky ;-).
Autor sidik
Člen
#8 | Zasláno: 31 Čvc 2012 21:50
Aha, omlouvám se, jsem řidič z povolání a tyto 2 města se mi snad selý život pletou :-D Samozřejmě jsem myslel Beroun :-) Pokud je to opravdu ne jeden víkend moc, nemohl by jsi mi poradit tak nějak odpovídající trasu na víkend? Potřebuji se tam ale dostat vlakem a samozřejmě i zpět. Také by tam měla být možnost zapůjčení lodí. Díky moc :-)
Autor ladous
Člen
#9 | Zasláno: 31 Čvc 2012 23:03
Jelikož už od Roztok (60 km po vodě) vedou koleje podél vody, tak by neměl být problém dojet tam, popř. ještě o kousek dál. V půjčovnách na Berounce se nevyznám, ale určitě nebude problém si na internetu nějakou vhodnou najít, že?

Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky / Berounka v září Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.