Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky /

kemp Račice nad Berounkou

 
Autor v1tek1987
Člen
#1 | Zasláno: 17 Čvn 2011 11:14
občerstvení v račicích v kempu otevřeno
Autor v1tek1987
Člen
#2 | Zasláno: 17 Čvn 2011 11:18
podmínky k stanování výborné, občerstvení v místním kiosku u vody skvělé, a Berounka dobrá
Autor Du-san
Člen
#3 | Zasláno: 25 Čvn 2011 00:10
Jen doufám, že zase na konci červencových svátků nedojde v místním kempu jídlo a co bylo horší i tlakové bomby k pípě.
Autor [email protected]
Návštěvník
#4 | Zasláno: 9 Čvc 2011 18:08
Du-san
Tak co došlo?:-)
Autor Du-san
Člen
#5 | Zasláno: 9 Čvc 2011 20:45
Nedošlo bohudíky :-)
Změnil se nájemce, takže se o to starají lépe. Ale zase na druhou stranu je obsluha pomalejší, takže se tvoří krásné fronty :)
Autor Gabriela.simi
Návštěvník
#6 | Zasláno: 1 Srp 2011 18:50
To možná Du-san,ale to jídlo stojí za velké kulčo,ne jako loni to byl výber a ty halušky:-))
škoda bývalého nájemce,pamatuji i toho předchozího a měl jsem čest i s nynějším a nedá se lonský srovnat.!!
Autor Du-san
Člen
#7 | Zasláno: 1 Srp 2011 20:26
jj taky si myslím, že minulý nájemce byl lepší. I co se týče jídla, nezapomenutelná ranní polévka a i co se týče front, letos to obsluha (taky se změnila) dost nestíhá.
Autor kocicakflekaty
Člen
#8 | Zasláno: 4 Srp 2011 10:39
tak jsem si početl a přidám.dorazili jsme do račic 21.7. ve čtvrtek k večeru,po tom středočtvrtečním slejváku od rozvědčíka.spodní louka téměř celá pod vodou,poslední zoufalci z řad rybářů a trvale ubytovaných tahali bagáž po pešunku na horní plac.kiosek zavřenej!!!po pohovoru se správcovou,spočítala asi třicet lidí obvolala starostu a ten sehnal obsluhu v počtu jeden muž .provoz zahájen ve 21.00.,část hladovejch a žíznivej si vyšlápla krpál do vsi do hospody..jen mě zarazilo,že pro těch asi 20 trvalých stanařů se nevyplatilo udržovat celodenní provoz a to nás ve čtvtek odpoledne když jsme seděli ve zbečně na obědě předjelo nejmíŇ 100 lodí,které zřejmě po zjištění,že se v račicích neobčersvěj jely dál.
Autor alsimidlo
Návštěvník
#9 | Zasláno: 10 Zář 2011 22:41
kdo chce tam,pomozme mu tam...Děkujem p.starosce Plimlové,(snad jsem to jméno neskomolil,tak ho má na stránkách obce Račic),že to v Račicích stojí za Hovno!!!proto tam nejezdí ani ta super parta co dřív!škoda
Možná by to chtělo výměnu zastupitelstva,když neví co je pro obec nejlepší...a dle mého názoru a to už tam jezdíme pěknou řádku let,neměnit nájemce...když tam chce zůstat a lidi ho mají rádi!!!!!!
Autor JP
Návštěvník
#10 | Zasláno: 28 Čvc 2012 18:47
Kemp je vedený "od desíti k pěti", jezdíme tam pravidelně, a letos určitě naposled. Poplatky i za kolo!!... úroveň a výběr jídel mizerný, teplá voda neteče ani v avizovanou hodinu...
Autor Tophop
Návštěvník
#11 | Zasláno: 6 Srp 2012 12:06
Od letoška nový nájemce a dá se konstatovat že se to rapidně zlepšilo. Jídlo dobré obsluha stíhá a v pivě je výběr(Staropramen, Bakalář). Dá se vyrazit i do místní hospody tam je rovněž otevřeno, ale jídlo se dělá hlavně v kempu.
Autor konvička
Návštěvník
#12 | Zasláno: 22 Zář 2012 22:48
Kdeže ste byli, to Račice nebyli..letos jsme tam i přes můj odpor jeli a opět nezklamali za poslední 2roky to tam jde rapidně k čertu...výběr piva stále stejný a jídlo žádná sláva,a do hospodY jsme vyrazili a k překvapení bylo zavřeno...tak kde jsme sakra byli??to rozhodně NAPOSLEDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Kvik
Návštěvník
#13 | Zasláno: 1 Lis 2013 22:46
Ten kdo má vodu spojenou s "mraženkami" typu smažený sýr ,hranolky tak super. Nemyslím jenom Račice,ale i Rozvědčík co nabízí je na poblití.Mražený ovocný nechutný knedlíky. Příští rok jedu zase vodu jako se kdysi jezdívalo a na tyhle "rychlopodnikatele" z vysoka se..
Autor IvanJ
Člen
#14 | Zasláno: 24 Srp 2014 23:22
Tragický obsluha, chlápek tak 60 let, obhroublý až běda. Hlas bandity, pohled vraha, pobouchaný v obličeji, jakoby ho přepadl roj sršní (nebo spal hlavou v bodláku?). Všechno je problém, absolutně neochotný, když si objednám rohlíky (už jen rohlíky na objednávku-to je mazec), přiveze něco rozklepaného, k čemu přidá jiné, které našel před týdnem v koši a prodává je za 4Kč. Nabízí pár klacíků na oheň za 40Kč, na kterých neuděláš ani jeden buřt. Navíc vlhké a plesnivé, vsadím se, že je ukradl v obecním lese. Děs a hrůza, je to jak vzpomínky na začátek 90. let, rádoby podnikatel, co chce zažít americký sen. Pěkná vesnička, parádní skály kolem Berounky, ale asi chtějí všechny odehnat, když tam drží takového hulváta.
 
Informace a zážitky z řeky Pádlo.cz fórum / Informace a zážitky z řeky / kemp Račice nad Berounkou Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.