Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody /

Kobylka + U Mloka 2011

Stránka Stránka 1 of 2:  1  2  »» 
Autor rudas
Člen
#1 | Zasláno: 15 Kvě 2011 10:54
Ahoj,na začátku května 2011 jsme jeli z Nadryb do Skryjí.První noc jsme spali na Kobylce,přestože,že byla děsná zima,byli jsme maximálně spokojeni.Personál byl vstřícný,nechali nás dokonce přespat v teple klubovny.Občerstvení rychlé a dobré,ráno česnečka.Druhou noc jsme spali U mloka 90,8km,možnost spát ve stanu nebo v chatičkách za přijatelnou cenu.Občerstvení výborné,obsluha skvělá,ráno ke snídani míchaná vajíčka a polévka.Doporučuji navštívit oba kempy,určitě budete spokojeni jako my,t.j.28 vodáků.
Rudas
Autor Du-san
Člen
#2 | Zasláno: 29 Kvě 2011 15:09
U Mloka určitě doporučuju, naprosto luxusně tam vaří, denně hotovky a žádné smažené věci jak je v kempech obvyklé.
Kobylka je taky slušný kemp, ale bohužel na svoji velikost nemá dostatečné zázemí co se týče hygieny a vydávání jídel. V létě bývá obvyklá dlouhá fronta na jídlo i na toalety.
Autor kuba
Návštěvník
#3 | Zasláno: 18 Čvn 2011 08:34
Můžete mi prosím někdo napsat jak se dostanu k Mlokovi autem?Dík
Autor Veronika86
Člen
#4 | Zasláno: 20 Čvn 2011 08:48
kuba

K Mlokovi je možné se dostat z obce Třímany, kde je, teď nevím jestli krátce před cedulí nebo za cedulí, odbočka vpravo na lesní cestu (u seníku). Pak už jen pořád za nosem. Cesta je uzonká, tak pomalu :)
Autor vsvinarice
Člen
#5 | Zasláno: 7 Čvc 2011 13:48
O svátcích jsme se zastavili na jídlo U MLOKA.
Obsluha milá a fakt v pohodě. Lidi milí usměvaví. Jídlo moc chutnalo a spolu s kafem v opravdovém pořádném hrnku to bylo super, zvláště v tom dešti. Vřele doporučujeme.....
Autor zapa
Člen
#6 | Zasláno: 15 Čvc 2011 08:10
Podle informací, které mám od našich zákazníků, tak si tuto hospůdku většina pochvaluje (na rozdíl od loňska).
Autor bohouš
Člen
#7 | Zasláno: 18 Čvc 2011 08:58
Ahoj vodáci,
mám rád vodu ale to co doukážou ze řeky a hlavně jejího okolí udělat vodáci to je prostě hrůza připadá mě že jak človšk sedne do lodí tak už není člověk ale je z něj něco min než zvíře. To co po vodácích zůstane na břehu je doopravdy hrůza, pletou si přírodu s veřejným záchodem, smetištěm a co zůstane po jejich táborácích to raděj nepopisuji. Ošetřuji u vody místečko které pravidelně sekám a uklízím. Vodáci jsou doopravdy jako komunisti vše je naše vše co je v oklí jim patří no jedním slovem je to svoloč. Najde se něko mezi vámí který by se snažil vodáky vychovat a někde no spiš všude kam vodák vkročí tyto pravidla chování se k vodě a okolní přírodě vystavit. Podle mě by každý vodák měl projít kurzem kde by mimo jiné byli tyto zásady a pravidla chování vodákům vštěpována. Nejsem sám kdo má obdobný názor jako já. Kdo mě odpoví?
Bohouš
Autor Návštěvník
#8 | Zasláno: 18 Čvc 2011 10:04
Bohouši,oni jsou VODÁCI a "vodáci". Jak je chceš vychovávat?? Já osobně bych byl klidně pro,aby se upravil zákon a došlo ke kontrolám na řekách ohledně chlastání na vodě ... ne že bych se nikdy nenapil když kormidluju,ale vždycky s "Mírou" a pokud by to bylo ku prospěchu věci,nenapiju se ani malého pivka na vodě (myšleno když splouvám),at' pravidelně hlídky kontrolují tábořiště a dávají pokuty za znečišt'ování,rušení nočního klidu atd. Je to těžké,ale nesmíš nás všechny zahrnout do jednoho balíku.
Autor Jirka z Ústí
Návštěvník
#9 | Zasláno: 30 Čvc 2011 23:27
bohouš
Bohouši, rozlišuj prosím vodáky a "lidi?", kteří si jedou sjet nějakou řeku. Mohu ti garantovat, že stejná prasata potkávám po hospodách i mimo vodu, ve vlacích, v autobusech, ale i v divadlech, kinech, ale bohužel občas i v zaměstnání. Na vodu jezdím už 50 let a jsem pyšný na oslovení VODÁK. A mohu ti zaručit, že svým příkladem vedu ostatní kamarády, kteří se mnou na vodu jezdí. Tak nevěš hlavu. To bys nesměl vystrčit hlavu z baráku. Jirka
Autor Jirka z Ústí
Návštěvník
#10 | Zasláno: 30 Čvc 2011 23:33
Návštěvník
Zákon? Kontroly alkoholu na vodě? Hlídky na tábořištích? Já žasnu. Co je to za návrh, udělovat pokuty za rušení nočního klidu. Je zpívání u ohýnku po 22:00 hodině rušením? Pro mě ne! Dokonce se ze vzdálených stanů ozývalo U Potůčků volání UMÍ! Myslíš, že by bylo moudré udělat z vodáckých tábořišť lágry s dohledem? Já jsem pro sebereflexi a vzájemné kladné ovlivňování těch nevodáků správnými vodáky Jirka
Autor kocicakflekaty
Člen
#11 | Zasláno: 4 Srp 2011 11:03
pane bohouši?"kdos bez viny hoď kamenem.jezdím na vodu už přes 30 let a dříve to nebývala módní komerční záležitost jako dnes,.zapomínáte ,že na vodu jezděj jen lidi a jak sme si je vychovali a jak vychovali nás tak se stavíme ke svému okolí.pokud je pravda to co píšete,tak se asi stala někde chyba pak je nejlépe začít u sebe,neboť kdos bez............
Autor venca
Návštěvník
#12 | Zasláno: 8 Čvc 2013 23:42
Ahoj l.etos jsme zase jeli Berounku a byla to parada zastavka u Bobika katastrofa presli jsme k Mlokovi a nezklamal super jidlo a posezeni parada jsou tam pro nas pocasi vyslo priste rovnou k Mlokovi doporucuji nejlepsi kemp kde se fakt dobre najite a napijete ahoj a neplette si to s Bobikem ktery je vedle
Autor Návštěvník
#13 | Zasláno: 9 Čvc 2013 17:08
Ahoj nevím kde jste byly ale jezdíme k bobíkovy už 4 roky 2x za sezonu a ještě nás nikdy nezklamal jídlo víborné porce velké.4au vodník.
Autor Návštěvník
#14 | Zasláno: 9 Čvc 2013 23:04
Jeli jsme letos Berounku přes oba zmiňované kempy a super, zejména na Kobylce velmi příjemná slečna v kiosku :), oba kempy mají velice slušné zázemí co se týká toalet a sprch(jeli jsme poslední víkend v červnu)nevím jak to vypadá v plné sezoně, ale i tak vřele doporučuji všem co nečekají Hilton ") R.
Autor Návštěvník
#15 | Zasláno: 16 Čvc 2013 21:13
Jestly vám mohu doporučit tak nedejte na sliby na kobylce oba kempy jsou spolčeny a na kobylce vám naslibují hory doly a skutek utek.
Zašly jsme k bobíkovy a naprostá spokojenost jídla opravdu jako od maminky.
Vřele doporučuji všem kdo pojede Berounku.
Ahoj váš vodák.
 Stránka Stránka 1 of 2:  1  2  »» 
Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody / Kobylka + U Mloka 2011 Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.