O všem co vás napadne Pádlo.cz fórum / O všem co vás napadne /

Koupě nafukovacího kajaku

Autor Bartex
Člen
#1 | Zasláno: 12 Čvn 2017 14:53
Zdravím!

Včera jsem jel na tomto:
https://i5.walmartimages.com/asr/eeb2dab8-8429-4fc5-a1fd-eab1c241ec78_1.8e504153294d8 de8e1ba9feeafadb51e.jpeg?odnHeight=450&odnWidth=450&odnBg=FFFFFF

Opavu od Háje ve Slezsku po Loděnici v Děhylově. Ano ano, já vím. Nuda, špatný člun... Ale, rozhodli jsme se, že bychom si pořídili s kamarádem lepší vozítko. Jsme úplní začátečníci a nemáme na autech zahrádky, bydlíme v bytech (málo skladových prostor) a tudíž chceme nafukovací asi kajak. Koukal jsem se po internetu a samozřejmě mě zaujal Intex Challanger K2 set či Intex Explorer k2 set... Cenově velmi přístupné loďky, které dle recenzí slibuji hodně peněz za málo muziky. Chci se zeptat, zda je to vyloženě blbost nebo jestli to do začátků na nějaké jednoduché trasy je dobrá volba. Chystáme se na Odru a Ostravici. Až si to osaháme, začneme dojíždět někam dál. Jsme oba z Ostravy, takže chceme pro začátek jezdit po okolí.

Kajaky od Gumotexu mi příjdou dost drahé - pro nás. Budu rád za jakékoli postřehy či rady! :-) Děkuji Bartex

O všem co vás napadne Pádlo.cz fórum / O všem co vás napadne / Koupě nafukovacího kajaku Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.