Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody /

Tábořiště Vojkovice

 
Autor vodák
Návštěvník
#1 | Zasláno: 15 Čvn 2010 10:41
Byl jsem překvapen,když si v sobotu 12.6.2010 na tábořišti udělala koncert roková kapela. Do 24.00 hod. nebylo slyšet vlasního slova o spaní ani nemluvím. Desítky naštvaných vodáků. POZOR!
Autor Návštěvník
#2 | Zasláno: 21 Čvn 2010 12:09
Nevím jak vy ,ale my byli ve Vojkovicích loni.Chovali se k nám tak slušně,že se to už v této republice ani neočekává. Když začlo lejt jak z konve,tak nás pan starosta s hasičema odstěhovali z tábořiště (na vlastní náklady )a hasiči nás nechali přespat v jejich nové hasičárně v suchu,nechali nám je celou k dispozici.
A to ,že se lidi baví v sobotu ,to tak asi je.Vždyť vy jste se taky bavili,taky jste nejeli v týdnu,to by tam byl asi klid.
Tak já všem co se o nás postarali móóóć děkuji.
Majka
Autor Návštěvník
#3 | Zasláno: 12 Čvc 2010 10:04
Podle mne není zázemí tábořiště zrovna ideální, ale pro vodáka plně dostačující. Nejvíc nadšený jsem, ale byl z hospody za kolejemi, že si objednáme 12 jídel z minutek a každé jiné a zanesou nám je v rozmezí 10 minut (myšleno prodleva mezi prvním a posledním jídlem) to bych na vesnici opravdu nečekal.
Obsluha vynikací, výběr ze tří druhů piv. Přišlo mi to po celém dni v lodi jako malý zázrak.
Autor Zuzka
Návštěvník
#4 | Zasláno: 24 Čvn 2013 21:26
Tenhle kemp je super, majitelé vstřícní, hezké prostředí, z kohoutků teče minerálka :) a sprchy jsou levnější než na zbytku řeky a navíc řekla bych i hezčí. Jinak dřevo na oheň v ceně kempovného je taky příjemné. Ráda bych upozornila na smíšené zboží, které se nachází asi 200 m od kempu kousek za nádražím. Prodavač má široký "arzenál", dá se domluvit na návštěvě obchůdku i mimo otvírací dobu, ceny proti kempu poloviční. Doporučuji! :)
Autor ladous
Člen
#5 | Zasláno: 13 Čvc 2013 00:11
Co teklo z kohoutků, jsem během noclehu na pátek 12. 7. 2013 raději moc nezkoumal, ale dvakrát mě to neoslovilo. Vodu na vypláchnutí úst při čištění zubů si představuji trochu jinak.

Ale jinak OK, smíří-li se člověk s tím, že na jídlo musí do vsi a na pivo v podstatě také, neb občerstvení v kempu frontu deseti vodáků odbavuje půl hodiny.
Autor Starý Bobr
Návštěvník
#6 | Zasláno: 5 Srp 2013 16:58
Vojkovice jsou prostě klasický velký kemp. S tím je potřeba počítat. Že někdy teče pivo pomalu, že na WC je taky dobré jít s lehkou časovou rezervou, s tím se člověk musí smířit. Výhoda je zase v tom, že není potřeba rezervace. Jinak obě hospůdky v dostřelu jsou výborné. V kempu jsme si v klidu pozpívali bez toho, že by někdo prudil s nočním klidem (asi proto, že jsme skutečně zpívali a hráli; neřvali::-))
Autor Špendlík
Člen
#7 | Zasláno: 8 Srp 2015 14:19
Fajn kempík s pánem vedoucím, co je tam už téměř legendou. Vstřícné ceny, děti zdarma. Ovšem bolest v oblasti sociálek, je na Ohři klasikou a ani tady není ke chvále prostor. Ach joo :(
Autor Rostislav
Člen
#8 | Zasláno: 13 Srp 2015 10:28
Na Ohři jsme byli začátkem července 2015 a tento kemp se mi líbil ze všeho nejvíc.
Procházka do vesnice na jídlo a pití cca půl kiláku mi nevadila. Co se týče piva a jídla byl tam celkem slušný výběr. Na tábořišti žádný konflikt, což je na Ohři celkem nevídané.
Autor golftom
Člen
#9 | Zasláno: 19 Čvn 2017 09:19
Kemp ve Vojkovicích je velký, takže si můžete vybrat svůj koutek a nemačkat se. Pán v okýnku zvládal vše s klidem a vtipem :) Cena 50 Kč (množstevní sleva) a dříví v ceně, takže spokojenost. Nedostatky sice byly – většina louky nebyla posekaná, záchody klasicky bez zamykání (ve sprchách jsem nebyl). Ale celkový pocit je nakonec vždy hlavně z jednání personálu, takže pozitivní.

Na večeři jsme zašli do vesnice (hospoda s pizzou nad kolejemi). Sice stejný majitel, pizza dobrá, ale obsluha vůbec nestíhala. Ač jich bylo dost, první objednávku jsme udělali po 45 minutách! Příště si raději necháme pizzu dovézt do kempu :(
 
Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody / Tábořiště Vojkovice Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.