Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody /

Vodácká hospůdka U Dvořáků v Dubině

Stránka Stránka 1 of 2:  1  2  »» 
Autor Návštěvník
#1 | Zasláno: 11 Čvc 2011 15:35
Ahoj,
doufám, že je to v nadpise správně, ale slíbil jsem přímo na místě minulý týden (3.-8.7.11) kdy jsme jeli Ohři, že se zde na chatu pochvalně zmíním o tomto kouzelným místě!! Slovo kouzelný je na místě, protože jsme dorazili hladoví jako tyranosaurus rex při 14 denním půstu:
1) obsluha rychlá, vstřícná a mohu říct i hezká vzhledově :)
2) jídlo během 2-3 minut připraveno, naservírováno a v takovém množství, že jsem si musel povolit opasek
3) chuťově vynikající, cenově odpovídající
4) Plzeňská 12° jako křen

Tento příspěvek je podložen osobní zkušeností a zkušeností mých cca 17 souputníků a dalších lidiček přítomných v tu dobu v hospůdce!!! Vřele doporučuji všem, kdož jedou okolo!!!!

Pirát
Autor vodacek
Návštěvník
#2 | Zasláno: 11 Čvc 2011 16:20
Ahoj Vodáci,

naše skupinka jela o den dýl. Jídlo byla katastrofa nedohřátý polotovary. Obsluha příjemná jak průjem. Této hospůdce se příště určitě vyhnem. Obrázek nechť si udělá každý sám.
Autor Čolek
Člen
#3 | Zasláno: 11 Čvc 2011 16:53
vodacek
Tak a obrázek si udělejte každý sám......... Je to den dva dozadu,kdy jsm se zozčiloval na Raftu ohledně netových anonymů.Bohužel,na zájmovém webu je totožnost téměř nezjistitelná,lze si i založit extra mail na prudící korespondenci atd. Dobře zařízené je to na novinkách I-Dnes,kde musíte zažádat o nick/heslo,který je vám zaslán na vaši domovskou adresu a potom se už z toho nikdo nevykroutí :). Tyhle konkurenční boje a falešné chvalozpěvy na hospody,tábořiště,půjčovny atd jsou už chvílema trapné , to samé opačné případy.
Autor vodacek
Návštěvník
#4 | Zasláno: 11 Čvc 2011 19:34
Čolek

to mas pravdu, nebo jsem chytl spatnou směnu než kolega předemnou. Tyhle neplaceny reklamy jsou uz trapny je to stejny u Sazavy i Luznice. Jezdím vodu v zahraničí a tam jsou podobný fora reseny prispevkama se jmenem pres Facebook.
Autor cácorka
Člen
#5 | Zasláno: 11 Čvc 2011 21:14
tak já nevím my sme projížděli dubinou 9.7. a pocity jsme měli rozporuplné. obsluha opravu nic moc, naštěstí sme si dali jen kávičko po obědě kterej sme měli na huberťáku a byl výbornej. ale ceny a porce nejdou srovnat. aq i na oko to vypadalo líp na huberťáku. Jak říkám vypytí rychlé kávy, a pak sme vyráželi ;-)
Autor lexa
Návštěvník
#6 | Zasláno: 31 Čvc 2011 19:45
OD 26-29 JSME KEMPOVALI V DUBINĚ NA ROZDÍL OD KEMPŮ ( PAN BARTÁK ) KDE NÁS VŮBEC NEPUSTILI ZDE BYLO PŘÍJEMĚ A NA OBSLUHU JSME SI NEMOHLI STĚŽOVAT LEXA
Autor pepča
Návštěvník
#7 | Zasláno: 2 Srp 2011 09:06
Jak někdo může chválit tuhle hospodu nechápu.
Autor kocicakflekaty
Člen
#8 | Zasláno: 4 Srp 2011 10:15
hospoda na dubině,musím konstatovat,že jsme jeli ohři vloni,nemám nejčerstvější zprávy.snad jen že jsem měl rád tuhle hospodu u řeky před lety.tehdy otvírala ve dvě a když se na terasu navalila banda od řeky,roznesla hostinská pivo a prohlásila."mám znojemskou s rejží a vývar"kdo si dá?a dali si fšichni.dneska je umění sehnat na řekách klasickou českou stravu-hotofky.fšude vás chtěj nacpat ohřátejma polotovarama.hranolkama,plněnejma knedlikama čímkolif a bramborákama..letos na berounce až na vyjímky to samý,apropó,na dubině byly vloni hospody dvě.vo který byla řeč???:-)
Autor Petr P. z Chomutova
Návštěvník
#9 | Zasláno: 13 Srp 2011 20:09
Ahoooj, překvapil nás kemp Hubertus, sice obyč stánek, ale stojí to tam za nocleh, moc hezká příroda. My jsme spali u Dvořáků v Dubině. Paní je moc hodná a se vším nám vyšla vstříct, i jídlo bylo dobré a snídaně taky bodla. Moc se nám tam celé rodině líbilo
Autor Jana z Plzně
Návštěvník
#10 | Zasláno: 7 Čvc 2012 16:42
Ahoj vodáci!
letos jsme jeli Ohři přes svátky 4-6.7. Nejvíce nás nadchla hospoda v Dubině, U Dvořáků. Velký kemp, příjemný, nové sociální zázemí, hned u řeky, takže jsme měli lodě pod dohledem. Přijeli jsme hladoví tak se nám líbila široká nabídka jídel, kachýnka, špekový knedlíky se zelím, borůvkové knedlíky, koprovka, kuře pro mladší i smažák a pizza. Myslím si, že si každý vybere! Hlavně porce jako pro dřevorubce a za krásný ceny. I když bylo moře lidí, byli jsme rychle obslouženi a navíc příjemná obsluha. Příští rok jedeme Ohři znovu, tak máme jasno, kam bude směřovat naše cesta a hlavně nocleh :) Takže ahoooooj!!!
Autor hawkens
Návštěvník
#11 | Zasláno: 16 Čvc 2012 15:15
Zdravím, pokaždé když jedeme Ohři tak na Dubině stavím už i z recese.Pokaždé nás bábina překvapí něčím neobvyklým.Já osobně si pokaždé dávám nejdříve pl.bramborové knedlíky a potom Smažák a vždy si pochutnám.Takže dubinský , letos se těším taky.hawkens
Autor Krucifix
Návštěvník
#12 | Zasláno: 17 Čvc 2012 22:14
Přidáme kečup, lžíci perníku a posypeme rozinkami. Pečeme asi 30 minut. Teplotu snížíme na 180 °C a pečeme doměkka
Autor ladous
Člen
#13 | Zasláno: 13 Čvc 2013 00:53
Ve čtvrtek 11. 7. 2013 jsme dorazili akorát v poledne, kdy otevírají, takže si nemůžeme na servírované hotovky stěžovat. WC je skutečně na vyšší úrovni, než by se při pohledu zvenčí zdálo.
Autor Návštěvník
#14 | Zasláno: 28 Čvc 2013 12:10
Ahoj,

ve středu 24.7. jsme přijeli těsně před bouřkou a zbyla na nás ještě místa přímo pod hospodou. ještě v 8 jsme stihli kuchyň v plném provozu a to byl teda koncert, než jsem stihl odnést pivo ke stolu, už bylo jídlo připravené a porce plněných knedlíků slušně zasytila i moji metrákovou maličkost. Sprchy a záchody se v takovéhle kvalitě na vodě moc nevidí, takže zamrzela snad jen oblogátní kombinace G10° G 11° Pilsner Urquell - trochu místních pivovarů by se taky dalo :)

Honza S
Autor Návštěvník
#15 | Zasláno: 28 Čvc 2013 13:46
Musím ještě vyzdvihnout stánek Pivní OAZA v chatove oblasti před Dubinou. Luxusní pivečko za neskutečnou cenu, pro vodáky je to ráj zemi. Pan hospodský je extra třída.

Honza S
 Stránka Stránka 1 of 2:  1  2  »» 
Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody / Vodácká hospůdka U Dvořáků v Dubině Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.