Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody /

Nutnost rezervace v kempech?

Autor manduss
Člen
#1 | Zasláno: 26 Kvě 2011 15:03
Ahoj,
24.6. - 29.6. se chystáme na Ohři. Bude nás 18, tak se chci zeptat, jestli je nutná nějaká rezervace v kempech. Už mě tím totiž strašili. Trasu jsme naplánovali podle doporučených tras v kilometráži na raftu.cz. Spát chceme v Tršnicích u hospody, Kynšperku u Dronte, Královském Poříčí. V Kr. Poříčí ale nevím kde. O Baronovi jsem četl nepěkné věci ale ve stejném vlákně byla zmínka o nouzovém Dronte. Nikde jsem ho ale nenašel. V Lokti a na Hubertusu. Končit budeme ve Vojkovicích.
Doufám, že jsem na nic důležitého nezapomněl. Mohl byste mi, prosím, někdo říct, jestli tedy můžeme jet na blind nebo máme rezervovat?
díky
manduss
Autor Hanka
Návštěvník
#2 | Zasláno: 26 Kvě 2011 20:19
manduss
kempy i s kontakty jsou zde:
http://www.padlo.cz/reka/7/ohre/kempy.html
Tršnice není potřeba rezervace je to louka za hospodou,
je lepší spát v Kynšperku, dostatečná kapacita (nové veškeré soc. zázemí, bufet, parkoviště,úschovna) a vlakem se ráno dopravit do Tršnice a splout k již postaveným stanům.
Kr. Poříčí doporučuje rezervaci, vzhledem k omezené kapacitě.
V Lokti Dronte - nouzové - je třeba rezervace.
Někdy je nutná i rezervace z u Bartáka v Lokti.
Hubertus - není třeba rezervace - tábořiště přístupné jen z řeky- (suché wc) bez občerstvení - parkoviště na druhém břehu -pozor na věci i plavidla! hodně se tam krade.
lepší je Dubina hospůdka u Dvořáků - letos rozšířené tábořiště a nové sprchy a WC.
Vojkovice jsou bez rezervace.
Autor Jarda Loket
Návštěvník
#3 | Zasláno: 27 Kvě 2011 22:03
manduss
Buď zdrav není problém pokud si přečteš na pádle o kempech na Ohři tak tam jsou kontakty na kemp v Poříčí i Loket.V Poříčí máme trošku omezení a to nočním klidem který je od 22 hoďa je potřeba ho respektovat.Jarda Loket vodácké tábořiště Loket a Královské Poříčí
Autor manduss
Člen
#4 | Zasláno: 30 Kvě 2011 13:28
Díky moc oběma.
Autor pepan
Návštěvník
#5 | Zasláno: 6 Čvn 2011 14:43
manduss
Slušnej kemp je i v Radošově.a hlavně se dá ve vesnici dobře najíst,doporučuju zastávku v tradiční vodácký hospůdce" u lávky" v Radošově u dřevěného mostu.Dojdete tam(cca 200m) i od "jezu smrti" který by jste měli přenášet.Z Autokempu Na Špici (je plný cizinců a tomu odpovídají i ceny,a ještě si chodíte si k okénku) tam jste tam za 5 minut a z tábořiště u jezu za minutu.Ve vesnici je i obchod s nedělním prodejem.
Autor Tábořiště Hubertus
Člen
#6 | Zasláno: 29 Kvě 2018 14:57
Ahoj,
ve Vodáckém tábořišti Hubertus se nocleh nerezervuje.
Nemusíte se bát, že vás někdo vyhodí. Stačí přijet a užít si pobyt v lese nad peřejí Hubertus a u toho si dát pivko z kiosku.

NOC 50 kč/os

http://www.taboristehubertus.cz/
https://www.facebook.com/taboristehubertus/

Kempy, tábořiště a hospody Pádlo.cz fórum / Kempy, tábořiště a hospody / Nutnost rezervace v kempech? Top

Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.